• RODA '23 Vrouwen 3 Zaterdag

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Jansen, JeffreyTechnische stafTrainer/coach
    Rheenen - Flach, Jenneke vanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden RODA '23 Rksv VR3 (216 Vrouwen Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1GeuzenMiddenmeer Vr144002261612
    2Sporting Martinus VR1431083510
    3DEVO'58 VR13201165116
    4AMVJ VR2320111386
    5DSS VR44202131216
    6Meer De sv. VR3311110644
    7Olympia Haarlem VR1210134-13
    8Zandvoort s.v. VR1310212843
    9FC Aalsmeer VR33102813-53
    10KDO sv Vr13003421-170
    11RODA '23 Rksv VR34004127-260

    Poulestanden RODA '23 Rksv VR3 (B2600 Vrouwen beker zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Aalsmeer VR13201214176
    2IJmuiden vv. VR13201185136
    3RKDES Vr1320110556
    4RODA '23 Rksv VR33003641-350
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bokeloh, JolieTeamspeler
    Brekel, Jasmijn van denTeamspeler
    Farahat, RanaTeamspeler
    Kgathi, KhweziTeamspeler
    Meester, RubyTeamspeler
    Rheenen, Charlotte vanTeamspeler
    Schilden, Ilse van derTeamspeler
    Steudel, LillyTeamspeler
    Verbrugge, DionTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    RODA '23 Rksv VR3

    216 Vrouwen Zaterdag

    0,25

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    6,75

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd