• RODA '23 JO19-1 Zaterdag

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Cok, YosriTechnische stafAss.-trainer/coach
    Tang, JeffreyTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    14 nov. 15:00RODA '23 Rksv JO19-1 - Sporting Martinus JO19-1Sportpark RODA '23 Bovenkerk
    21 nov. 15:00DEM (RKVV) JO19-1 - RODA '23 Rksv JO19-1Sportpark DEM
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    27 okt.Zeeburgia avv JO19-1 - JO19-1 za
    24 okt.JO19-1 za - DVS'33 Ermelo JO19-1
    17 okt.IJsselmeervogels JO19-1 - JO19-1 za
  • Poulestanden RODA '23 Rksv JO19-1 (0224 Onder 19 competitie (najaar A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hercules JO19-155002251715
    2DVS'33 Ermelo JO19-15410134913
    3FC Lisse JO19-154012071312
    4IJsselmeervogels JO19-16222181358
    5JO19-1 za5113411-74
    6DEM (RKVV) JO19-15113614-84
    7ARC JO19-16024511-62
    8Zeeburgia avv JO19-15014831-231

    Poulestanden RODA '23 Rksv JO19-1 (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1JO19-1 za00000000
    2Sporting Martinus JO19-100000000

    Poulestanden RODA '23 Rksv JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AFC JO19-100000000
    2AFC 34 JO19-100000000
    3Alliance '22 sv. JO19-100000000
    4Bilt De FC JO19-100000000
    5Brederodes JO19-100000000
    6CDW JO19-100000000
    7Delta Sports '95 FC JO19-100000000
    8DEM (RKVV) JO19-100000000
    9DESTO JO19-100000000
    10Diemen sv. JO19-100000000
    11Dijk De asv JO19-100000000
    12Dijk De asv JO19-100000000
    13DIOS sv. JO19-100000000
    14DOVO JO19-100000000
    15FC Driebergen JO19-100000000
    16DSS JO19-100000000
    17Fortuna Wormerveer sv JO19-100000000
    18Geinoord Nieuwegein JO19-100000000
    19HBC JO19-100000000
    20Hercules JO19-100000000
    21IJFC JO19-100000000
    22IJsselmeervogels JO19-100000000
    23Jonathan JO19-200000000
    24Kampong JO19-100000000
    25LSVV JO19-100000000
    26Maarssen JO19-100000000
    27OFC JO19-100000000
    28OSM '75 JO19-100000000
    29Purmersteijn JO19-100000000
    30JO19-1 za00000000
    31Roda '46 JO19-100000000
    32Saestum JO19-100000000
    33Sporting '70 JO19-100000000
    34Sporting Martinus JO19-100000000
    35VIOS-W JO19-100000000
    36ASC De Volewijckers JO19-100000000
    37VVA/Spartaan JO19-100000000
    38Zeeburgia avv JO19-100000000
    39Zeeburgia avv JO19-100000000
    40ZSGOWMS JO19-100000000
    41Zwaluwen Utrecht '11 JO19-100000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Baert, DaanTeamspeler
    Baest, Thomas vanTeamspeler
    Boot, JasperTeamspeler
    Eijsvogels, LennardTeamspeler
    Heemskerk, RoyTeamspeler
    Leenders, JesseTeamspeler
    Pierzchala, IgorTeamspeler
    Tavares da Silva, RoccoTeamspeler
    Uden, Jim vanTeamspeler

    Er zijn 11 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.