• RODA '23 JO19-1 Zaterdag

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Cok, YosriTechnische stafAss.-trainer/coach
    Tang, JeffreyTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 okt. 16:30Zeeburgia avv JO19-1 - RODA '23 Rksv JO19-1Sportpark Middenmeer
    10 okt. 15:00RODA '23 Rksv JO19-1 - ARC JO19-1Sportpark RODA '23 Bovenkerk
    17 okt. 14:30IJsselmeervogels JO19-1 - RODA '23 Rksv JO19-1Sportpark De Westmaat
    24 okt. 15:00RODA '23 Rksv JO19-1 - DVS'33 Ermelo JO19-1Sportpark RODA '23 Bovenkerk
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    26 sep.JO19-1 za - DEM (RKVV) JO19-13 - 2
    19 sep.Hercules JO19-1 - JO19-1 za2 - 1
    16 sep.RODA '23 Rksv 1 (za) - SVW '27 1 (za)1 - 0
    16 sep.JO12-1 - Hoofddorp JO12-1
  • Poulestanden RODA '23 Rksv JO19-1 (0224 Onder 19 competitie (najaar A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Lisse JO19-144001951412
    2Hercules JO19-144001851312
    3DVS'33 Ermelo JO19-14310113810
    4IJsselmeervogels JO19-14112910-14
    5DEM (RKVV) JO19-14112610-44
    6JO19-1 za4103411-73
    7Zeeburgia avv JO19-14013623-171
    8ARC JO19-14004410-60

    Poulestanden RODA '23 Rksv JO19-1 (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1JO19-1 za00000000
    2Sporting Martinus JO19-100000000

    Poulestanden RODA '23 Rksv JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AFC JO19-100000000
    2AFC 34 JO19-100000000
    3Alliance '22 sv. JO19-100000000
    4Bilt De FC JO19-100000000
    5Brederodes JO19-100000000
    6CDW JO19-100000000
    7Delta Sports '95 FC JO19-100000000
    8DEM (RKVV) JO19-100000000
    9DESTO JO19-100000000
    10Diemen sv. JO19-100000000
    11Dijk De asv JO19-100000000
    12Dijk De asv JO19-100000000
    13DIOS sv. JO19-100000000
    14DOVO JO19-100000000
    15FC Driebergen JO19-100000000
    16DSS JO19-100000000
    17Fortuna Wormerveer sv JO19-100000000
    18Geinoord Nieuwegein JO19-100000000
    19HBC JO19-100000000
    20Hercules JO19-100000000
    21IJFC JO19-100000000
    22IJsselmeervogels JO19-100000000
    23Jonathan JO19-200000000
    24Kampong JO19-100000000
    25LSVV JO19-100000000
    26Maarssen JO19-100000000
    27OFC JO19-100000000
    28OSM '75 JO19-100000000
    29Purmersteijn JO19-100000000
    30JO19-1 za00000000
    31Roda '46 JO19-100000000
    32Saestum JO19-100000000
    33Sporting '70 JO19-100000000
    34Sporting Martinus JO19-100000000
    35VIOS-W JO19-100000000
    36ASC De Volewijckers JO19-100000000
    37VVA/Spartaan JO19-100000000
    38Zeeburgia avv JO19-100000000
    39Zeeburgia avv JO19-100000000
    40ZSGOWMS JO19-100000000
    41Zwaluwen Utrecht '11 JO19-100000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Baert, DaanTeamspeler
    Baest, Thomas vanTeamspeler
    Boot, JasperTeamspeler
    Eijsvogels, LennardTeamspeler
    Heemskerk, RoyTeamspeler
    Leenders, JesseTeamspeler
    Pierzchala, IgorTeamspeler
    Tavares da Silva, RoccoTeamspeler
    Uden, Jim vanTeamspeler