• RODA '23 JO14-1 Zaterdag

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Baert, DaanTechnische stafAss.-trainer/coach
    Veenekamp, JohanTechnische stafTrainer/coach

    Er is 1 teamlid waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    14 nov. 10:30RODA '23 Rksv JO14-1 - Sporting Martinus JO14-1Sportpark RODA '23 Bovenkerk
    21 nov. 10:30RODA '23 Rksv JO14-1 - Hillegom sv JO14-1Sportpark RODA '23 Bovenkerk
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 okt.HVV JO14-1 - RODA '23 Rksv JO14-1
    10 okt.RODA '23 Rksv JO14-1 - Pancratius Rksv JO14-11 - 4
    10 okt.JO10-10 - MO10-12 - 5
  • Poulestanden RODA '23 Rksv JO14-1 (0248 Onder 14 compettiie (najaar A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ARC JO14-155003172415
    2FC Lisse JO14-155002622415
    3Pancratius Rksv JO14-1640225121312
    4Jodan Boys, de JO14-162131117-67
    5HVV JO14-16213815-77
    6Meerburg JO14-16204724-176
    7RODA '23 Rksv JO14-16114818-104
    8Hillegom sv JO14-16015122-211

    Poulestanden RODA '23 Rksv JO14-1 (B9410 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RODA '23 Rksv JO14-100000000
    2Sporting Martinus JO14-100000000

    Poulestanden RODA '23 Rksv JO14-1 (B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Abcoude fc JO14-100000000
    2ADO '20 JO14-100000000
    3AFC JO14-100000000
    4AFC 34 JO14-100000000
    5AFC 34 JO14-200000000
    6Always Forward JO14-100000000
    7FC Amsterdam JO14-100000000
    8AS'80 JO14-100000000
    9BFC JO14-100000000
    10BFC JO14-200000000
    11Bloemendaal JO14-100000000
    12Buitenveldert sc. JO14-100000000
    13DCG Rksv JO14-100000000
    14DEM (RKVV) JO14-200000000
    15DEM (RKVV) JO14-100000000
    16Dijk De asv JO14-100000000
    17DOVO JO14-100000000
    18DSS JO14-100000000
    19DWS afc JO14-100000000
    20Foresters (de) JO14-100000000
    21JOGA Fortius asv JO14-100000000
    22Fortuna Wormerveer sv JO14-100000000
    23Geinoord Nieuwegein JO14-100000000
    24Haarlem-Kennemerland f.c. JO14-100000000
    25FC Den Helder JO14-100000000
    26Hercules JO14-100000000
    27Hillegom sv JO14-100000000
    28Hollandia JO14-100000000
    29Hoofddorp s.v. JO14-100000000
    30Hoogland JO14-100000000
    31Houten JO14-100000000
    32IJsselmeervogels JO14-100000000
    33Jonathan JO14-100000000
    34Jong Holland JO14-100000000
    35Kampong JO14-100000000
    36KFC JO14-100000000
    37KGB JO14-100000000
    38Kolping Boys JO14-100000000
    39Koninklijke HFC JO14-100000000
    40Maarssen JO14-100000000
    41Meern De JO14-100000000
    42Onze Gezellen JO14-100000000
    43Pancratius Rksv JO14-100000000
    44Purmersteijn JO14-100000000
    45PVCV JO14-100000000
    46Reiger Boys JO14-100000000
    47RODA '23 Rksv JO14-100000000
    48Roda '46 JO14-100000000
    49SDZ JO14-100000000
    50Sporting Martinus JO14-100000000
    51SVA JO14-100000000
    52TABA afc JO14-100000000
    53FC Uitgeest JO14-100000000
    54UVV JO14-100000000
    55Victoria JO14-100000000
    56Volendam (rkav) JO14-100000000
    57ASC De Volewijckers JO14-100000000
    58VVIJ JO14-100000000
    59Waterwijk asc JO14-100000000
    60Westfriezen JO14-100000000
    61WV-HEDW JO14-100000000
    62Zeeburgia avv JO14-100000000
    63ZOB JO14-100000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boer, Daniël deTeamspeler
    Diaz-Man, PabloTeamspeler
    Duker, TomTeamspeler
    Hijum, Cas vanTeamspeler
    Koning, Joost deTeamspeler
    Kroezen, MikTeamspelerAanvaller
    McCurdy, FinnTeamspeler
    Oosterwijk, WesleyTeamspeler
    Paukale, JoshuaTeamspeler
    Pel, ThijmenTeamspeler
    Siliakus, AlexanderTeamspeler
    Smit, Lennert deTeamspelerVerdediger

    Er zijn 2 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt