• RODA '23 Zaterdag 5

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 okt. 12:30ZSGOWMS 3 - RODA '23 Rksv 5Sportpark Ookmeer
    10 okt. 14:30RODA '23 Rksv 5 - DEVO'58 3Sportpark RODA '23 Bovenkerk
    24 okt. 14:30RODA '23 Rksv 5 - JOS Watergraafsmeer 9Sportpark RODA '23 Bovenkerk
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    26 sep.RODA '23 Rksv 5 - FC Aalsmeer 610 - 2
    19 sep.Koninklijke HFC 5 - RODA '23 Rksv 56 - 1
    16 sep.RODA '23 Rksv 1 (za) - SVW '27 1 (za)1 - 0
    16 sep.JO12-1 - Hoofddorp JO12-1
  • Poulestanden RODA '23 Rksv 5 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sloterdijk avv. 53300153129
    2RODA '23 Rksv 5320168-26
    3ODIN 59 7310257-23
    4VSV 33003412-80

    Poulestanden RODA '23 Rksv 5 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVA/Spartaan 522007436
    2Koninklijke HFC 521109454
    3DEVO'58 321106424
    4Pancratius Rksv 4210111473
    5Argon 10210110463
    6RODA '23 Rksv 5210111833
    7ZSGOWMS 321018533
    8Zeeburgia avv 821015413
    9JOS Watergraafsmeer 9210139-63
    10RAP sv. 1420205502
    11Vlug en Vaardig cvv. 52002213-110
    12FC Aalsmeer 62002316-130
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Broek, Robin tenTeamspeler
    Cubo, YouriTeamspeler
    Heuvel, Nik van denTeamspeler
    Heuvel, Vincent van denTeamspeler
    Hoogland, JaimeTeamspeler
    Kamstra, TomTeamspeler
    Kok, JimmyTeamspeler
    Koningen, MarijnTeamspeler
    Meer, Milo van derTeamspeler
    Meinema, RamonTeamspeler
    Schiedon, FlorianTeamspeler
    Teeken, MikaTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.