• RODA '23 Rksv 45+2 Veteranen zaterdag

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 feb. 14:30Overbos sv. 45+1 - RODA '23 Rksv 45+2Sportpark Overbos
    7 mrt. 14:00EDO hfc 45+1 - RODA '23 Rksv 45+2Sportpark Noordersportpark
    14 mrt. 14:30RODA '23 Rksv 45+2 - Sporting Martinus 45+1Sportpark RODA '23 Bovenkerk
    21 mrt. 14:30Zandvoort s.v. 45+1 - RODA '23 Rksv 45+2Sportpark Zandvoort
    28 mrt. 14:30RODA '23 Rksv 45+2 - Haarlem-Kennemerland f.c. 45+1Sportpark RODA '23 Bovenkerk
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 feb.RODA '23 Rksv 45+2 - Koninklijke HFC 45+11 - 2
  • Poulestanden RODA '23 Rksv 45+2 (B1800 Veteranen beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zandvoort s.v. 45+1330014869
    2SCW 45+1320114686
    3Rivierwijkers 45+131021011-13
    4RODA '23 Rksv 45+23003316-130

    Poulestanden RODA '23 Rksv 45+2 (0297 Mannen 45+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1EDO hfc 45+116130379285139
    2HBC 45+115112256203635
    3Zandvoort s.v. 45+114103156193733
    4Van Nispen 45+115103259302933
    5Sporting Martinus 45+1148063839-124
    6Koninklijke HFC 45+1145272131-1017
    7Bloemendaal 45+1154562637-1117
    8Olympia Haarlem 45+1144462243-2116
    9Koninklijke HFC 45+2144372744-1715
    10RCH 45+1144282741-1414
    11RODA '23 Rksv 45+2144192643-1713
    12Haarlem-Kennemerland f.c. 45+1153392851-2312
    13Hoofddorp s.v. 45+11523103057-279
    14Overbos sv. 45+1112181729-127
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Budding, AndréTeamspeler
    Hartman, LukasTeamspeler
    Homburg, RobTeamspeler
    Koot, TomTeamspeler
    Simon, AndyTeamspeler
    Tuinman, BenTeamspeler
    Veen, Hendrik tenTeamspeler
    Veen, Paul tenTeamspeler
    Zande, Peter van derTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.