• RODA '23 Rksv 45+2 Veteranen zaterdag

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 apr. AFGELASTHaarlem-Kennemerland f.c. 45+1 - RODA '23 Rksv 45+2Sportpark Haarlem Stadion
    18 apr. AFGELASTBloemendaal 45+1 - RODA '23 Rksv 45+2Sportpark Bergweg
    25 apr. AFGELASTRODA '23 Rksv 45+2 - Hoofddorp s.v. 45+1Sportpark RODA '23 Bovenkerk
    9 mei. AFGELASTRODA '23 Rksv 45+2 - RCH 45+1Sportpark RODA '23 Bovenkerk
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    4 apr.HBC 45+1 - RODA '23 Rksv 45+2
    28 mrt.RODA '23 Rksv 45+2 - Haarlem-Kennemerland f.c. 45+1
  • Poulestanden RODA '23 Rksv 45+2 (B1800 Veteranen beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zandvoort s.v. 45+1330014869
    2SCW 45+1320114686
    3Rivierwijkers 45+131021011-13
    4RODA '23 Rksv 45+23003316-130

    Poulestanden RODA '23 Rksv 45+2 (0297 Mannen 45+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1EDO hfc 45+117140385295642
    2Zandvoort s.v. 45+115113160204036
    3HBC 45+117113360253536
    4Van Nispen 45+117104362362634
    5Sporting Martinus 45+1158073843-524
    6Bloemendaal 45+1176563238-623
    7Olympia Haarlem 45+1155462743-1619
    8Koninklijke HFC 45+1155282233-1117
    9Koninklijke HFC 45+2154383250-1815
    10Haarlem-Kennemerland f.c. 45+1164393456-2215
    11RCH 45+1154292746-1914
    12Overbos sv. 45+1134182831-313
    13RODA '23 Rksv 45+21641112858-3013
    14Hoofddorp s.v. 45+11733113461-2712
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Budding, AndréTeamspeler
    Hartman, LukasTeamspeler
    Homburg, RobTeamspeler
    Koot, TomTeamspeler
    Simon, AndyTeamspeler
    Tuinman, BenTeamspeler
    Veen, Hendrik tenTeamspeler
    Veen, Paul tenTeamspeler
    Zande, Peter van derTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.