• RODA '23 45+1 Veteranen zaterdag

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Berkel, John vanOverige stafTeammanager

    Er zijn 0 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    14 nov. 14:30RODA '23 Rksv 45+1 - Pancratius Rksv 45+1Sportpark RODA '23 Bovenkerk
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 okt.JO10-10 - MO10-12 - 5
  • Poulestanden RODA '23 Rksv 45+1 (0297 Mannen 45+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1vv Zwanenburg 45+14400159612
    2RCH 45+143101761110
    3RODA '23 Rksv 45+13300207139
    4SCW 45+14202151146
    5IJmuiden vv. 45+14202131216
    6Koninklijke HFC 45+14202915-66
    7BSM sv 45+141211415-15
    8Haarlem-Kennemerland f.c. 45+141121013-34
    9Pancratius Rksv 45+13102510-53
    10Koninklijke HFC 45+24103717-103
    11Badhoevedorp sc. 45+24013812-41
    12FC Aalsmeer 45+14013713-61
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aoulad Bouchta, MohamedTeamspeler
    Bergsma, WouterTeamspeler
    Borninkhof, Robert-JanTeamspeler
    Bosse, PeterTeamspeler
    Hartog, MarcelTeamspeler
    Meuleman, WimTeamspeler
    Posthumus, RonaldTeamspeler
    Tap, AdrieTeamspeler
    Tavenier, CharlesTeamspeler
    Thijs, DirkTeamspeler
    Vesterbohm, TarmoTeamspeler
    Visscher, CornelisTeamspeler

    Er zijn 9 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.