• RODA '23 35+1 Veteranen zaterdag

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Reintke, JeffreyOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 dec. 16:45Real Sranang sv. 35+1 - RODA '23 Rksv 35+1Sportpark Middenmeer
    18 dec. 15:00Zuidoost United 35+1 - RODA '23 Rksv 35+1Sportpark Bijlmer
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    27 nov.CTO '70 vv 35+1 - RODA '23 Rksv 35+15 - 3
  • Poulestanden RODA '23 Rksv 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RODA '23 Rksv 35+1650127151215
    2Real Sranang sv. 35+174212317614
    3AFC Ajax 35+1541028131513
    4CTO '70 vv 35+1741227161113
    5JOGA Fortius asv 35+154011915412
    6Sporting Martinus 35+173222420411
    7Zuidoost United 35+15212151327
    8Vecht de 35+17214221757
    9Legmeervogels 35+161142128-74
    10Breukelen FC 35+14103514-93
    11FC Aalsmeer 35+150141219-71
    12Kampong 35+16006541-360

    Poulestanden RODA '23 Rksv 35+1 (B1800 Veteranen beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RODA '23 Rksv 35+13210163137
    2FC Amsterdamse Bos 35+1321011657
    3IJFC 35+13102614-83
    4JOS Watergraafsmeer 35+13003313-100

    Poulestanden RODA '23 Rksv 35+1 (B1820 Veteranen beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RODA '23 Rksv 35+111003033
    2AGB 35+1100103-30
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bende, ErikTeamspeler
    Bende, JeroenTeamspeler
    Bojčić, MiljenkoTeamspeler
    Bos, DennisTeamspeler
    Broekhuizen, RensTeamspeler
    Delft, Leon vanTeamspeler
    Derveld, MartinTeamspeler
    Eggens, MartijnTeamspeler
    Ellens, MikeTeamspeler
    Gijse, MartijnTeamspeler
    Goes, DominiqueTeamspeler
    Kasanmoenodo, SergioTeamspeler
    Konst, JosTeamspeler
    Lammeren, Jacco vanTeamspeler
    Lokken, PatrickTeamspeler
    Moinat, DannyTeamspeler
    Reintke, JeffreyTeamspeler
    Schalkwijk, RemcoTeamspeler
    Senecal, SeanTeamspeler
    Vallentin, RaymonTeamspeler
    Verstraten, WalterTeamspeler
    Westera, JeroenTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.