• RODA '23 35+1 Veteranen zaterdag

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Reintke, JeffreyOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 sep. 14:30RODA '23 Rksv 35+1 - Legmeervogels 35+1Sportpark RODA '23 Bovenkerk
    3 okt. 14:30Breukelen FC 35+1 - RODA '23 Rksv 35+1Sportpark Broekdijk-Oost
    10 okt. 14:30RODA '23 Rksv 35+1 - JOGA Fortius asv 35+2Sportpark RODA '23 Bovenkerk
    24 okt. 15:00RODA '23 Rksv 35+1 - Kampong 35+1Sportpark RODA '23 Bovenkerk
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 sep.Zuidoost United 35+1 - RODA '23 Rksv 35+12 - 4
    16 sep.RODA '23 Rksv 1 (za) - SVW '27 1 (za)1 - 0
    16 sep.JO12-1 - Hoofddorp JO12-1
    12 sep.RODA '23 Rksv 35+1 - Amstelveen/Heemraad 35+28 - 0
  • Poulestanden RODA '23 Rksv 35+1 (B1800 Veteranen beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RODA '23 Rksv 35+13300180189
    2FC Aalsmeer 35+1320113676
    3Overbos sv. 35+13102614-83
    4Amstelveen/Heemraad 35+23003320-170

    Poulestanden RODA '23 Rksv 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AFC Ajax 35+111006063
    2FC Aalsmeer 35+111005143
    3JOGA Fortius asv 35+211005323
    4RODA '23 Rksv 35+111004223
    5Legmeervogels 35+111003213
    6DESTO 35+110102201
    7Kampong 35+110102201
    8Breukelen FC 35+1100123-10
    9Vecht de 35+1100135-20
    10Zuidoost United 35+1100124-20
    11EDO (U) 35+1100115-40
    12Zuidvogels HSV De 35+1100106-60
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bende, ErikTeamspeler
    Bende, JeroenTeamspeler
    Bojčić, MiljenkoTeamspeler
    Bos, DennisTeamspeler
    Derveld, MartinTeamspeler
    Eggens, MartijnTeamspeler
    Ellens, MikeTeamspeler
    Gijse, MartijnTeamspeler
    Goes, DominiqueTeamspeler
    Konst, JosTeamspeler
    Lammeren, Jacco vanTeamspeler
    Lokken, PatrickTeamspeler
    Moinat, DannyTeamspeler
    Reintke, JeffreyTeamspeler
    Schalkwijk, RemcoTeamspeler
    Vallentin, RaymonTeamspeler
    Vermeulen, RoyTeamspeler
    Verstraten, WalterTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.