• RODA '23 35+1 Veteranen zaterdag

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Reintke, JeffreyOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 nov. 14:30AFC Ajax 35+1 - RODA '23 Rksv 35+1Sportpark De Toekomst
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 okt.RODA '23 Rksv 35+1 - Kampong 35+1
  • Poulestanden RODA '23 Rksv 35+1 (B1800 Veteranen beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RODA '23 Rksv 35+13300180189
    2FC Aalsmeer 35+1320113676
    3Overbos sv. 35+13102614-83
    4Amstelveen/Heemraad 35+23003320-170

    Poulestanden RODA '23 Rksv 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RODA '23 Rksv 35+14301151149
    2FC Aalsmeer 35+1421110647
    3AFC Ajax 35+12200172156
    4JOGA Fortius asv 35+23201131126
    5Zuidoost United 35+132017616
    6Vecht de 35+132018806
    7Kampong 35+131115504
    8Zuidvogels HSV De 35+14112612-64
    9EDO (U) 35+121016603
    10Breukelen FC 35+141031213-13
    11Legmeervogels 35+14103719-123
    12DESTO 35+14013512-71
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bende, ErikTeamspeler
    Bende, JeroenTeamspeler
    Bojčić, MiljenkoTeamspeler
    Bos, DennisTeamspeler
    Delft, Leon vanTeamspeler
    Derveld, MartinTeamspeler
    Eggens, MartijnTeamspeler
    Ellens, MikeTeamspeler
    Gijse, MartijnTeamspeler
    Goes, DominiqueTeamspeler
    Konst, JosTeamspeler
    Lammeren, Jacco vanTeamspeler
    Lokken, PatrickTeamspeler
    Moinat, DannyTeamspeler
    Reintke, JeffreyTeamspeler
    Schalkwijk, RemcoTeamspeler
    Vallentin, RaymonTeamspeler
    Vermeulen, RoyTeamspeler
    Verstraten, WalterTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.