• 1

  • RODA '23 Rksv 1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Leliveld, IvoTeamspelerAanvaller
    Psychos, DamianosTeamspelerDoelverdediger
    Rossenberg, Olaf vanTeamspelerAanvaller
    Wijnands, NandoTeamspelerAanvaller

    Er zijn 15 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Tap, AdrieTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Vark, Rene vanTechnische stafTrainer/coach

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 okt. 14:30RODA '23 Rksv 1 - VSV 1Sportpark RODA '23 Bovenkerk
    8 okt. 14:30JOS Watergraafsmeer 1 - RODA '23 Rksv 1Sportpark Drieburg
    15 okt. 14:30RODA '23 Rksv 1 - RKAVIC 1Sportpark RODA '23 Bovenkerk
  • Poulestanden RODA '23 Rksv 1 ( 3e klasse B )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Wartburgia asv 111007163
    2Stormvogels ijvv 111004043
    3Buitenveldert sc. 111003033
    4Real Sranang sv. 111003033
    5Olympia Haarlem 111004313
    6United sv/DAVO 111003213
    7Amstelveen/Heemraad 111002113
    8RKAVIC 1100134-10
    9RODA '23 Rksv 1100123-10
    10VSV 1100112-10
    11JOS Watergraafsmeer 1100103-30
    12SCPB'22 1100103-30
    13EDO hfc 1100104-40
    14IJmuiden vv. 1100117-60

    Poulestanden RODA '23 Rksv 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 2 07 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Altius 132019546
    2RKDES 132016516
    3Lopik 131024403
    4RODA '23 Rksv 1310249-53
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 sep.United sv/DAVO 1 - RODA '23 Rksv 13 - 2
    17 sep.RODA '23 Rksv 1 - Altius 11 - 6