• Programma

    WedstrijddatumWedstrijdScheidsrechterAccommodatieVeldDetails
    28 sep. 18:30RODA '23 Rksv JO14-2 - DTA Fortius asv JO14-1D. (Dennis) de SmidtSportpark RODA '23 Bovenkerkveld 1
    29 sep. 18:00Roda '23 JO14-2 - Wolverley U15-2Goel, A. (Adwik)Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 3
    29 sep. 18:00Roda '23 JO14-1 - Wolverley U15-1Bader, A.S.S. (Armando)Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 4
    29 sep. 18:00Roda '23 JO16-1 - Wolverley U16-1AfgeschermdSportpark RODA '23 Bovenkerkveld 5
    1 okt. 08:30RODA '23 Rksv MO13-1 - Kadoelen sv. MO13-2W.J. (Wesley) OosterwijkSportpark RODA '23 Bovenkerkveld 5
    1 okt. 08:30Kockengen JO12-1 - RODA '23 Rksv JO12-4Sportpark Niek Hilhorstveld 1 B
    1 okt. 08:45FC Aalsmeer JO8-3 - RODA '23 Rksv JO8-7Sportpark FC Aalsmeer veld 2 A2
    1 okt. 09:00RODA '23 Rksv JO13-3 - Swift JO13-1A. (Adwik) GoelSportpark RODA '23 Bovenkerkveld 1
    1 okt. 09:00RODA '23 Rksv JO12-6 - KDO sv JO12-2Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 6 A
    1 okt. 09:00RODA '23 Rksv JO11-6 - CSW JO11-2Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 3 B
    1 okt. 09:00RODA '23 Rksv MO9-1 - NFC JO9-2Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 4 A1
    1 okt. 09:00RODA '23 Rksv JO9-8 - Hoofddorp s.v. JO9-9Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 4 B2
    1 okt. 09:00RODA '23 Rksv JO8-3 - KDO sv JO8-2Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 4 A2
    1 okt. 09:00RODA '23 Rksv JO8-4 - Legmeervogels JO8-3Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 4 B1
    1 okt. 09:00RODA '23 Rksv JO8-5 - RODA '23 Rksv JO8-8Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 3 A1
    1 okt. 09:00SCPB'22 JO12-6 - RODA '23 Rksv JO12-7Sportpark SchuilhoeveHoofdveld SCPB'22 B
    1 okt. 09:00DCG Rksv JO11-1 - RODA '23 Rksv JO11-1Sportpark Ookmeer(21) veld 2-DCG A
    1 okt. 09:00SCPB'22 JO11-6 - RODA '23 Rksv JO11-4Sportpark SchuilhoeveHoofdveld SCPB'22 A
    1 okt. 09:00RAP sv. JO11-1 - RODA '23 Rksv JO11-5Sportpark Het Loopveld(13) veld 3-RAP A
    1 okt. 09:00Argon JO9-2 - RODA '23 Rksv JO9-5Sportpark Argonveld 1 A2
    1 okt. 09:00ZSGOWMS JO9-2 - RODA '23 Rksv JO9-3Sportpark Ookmeerveld 1-ZSGO WMS A2
    1 okt. 09:00AMVJ JO8-1 - RODA '23 Rksv JO8-2Sportpark Het Loopveld(02) veld 2-AMVJ A1
    1 okt. 09:00Legmeervogels JO13-1 - RODA '23 Rksv JO13-5C. (Casper) de GrootSportpark Randhoornveld 1
    1 okt. 09:00Abcoude fc JO12-1 - RODA '23 Rksv MO12-1Sportpark Hollandse Kadeveld 2 A
    1 okt. 09:30Overbos sv. JO14-1 - RODA'23 JO14-1JMS. (Stefano) FlamelingSportpark Overbosveld 4
    1 okt. 09:30DIOS sv. JO11-2 - RODA '23 Rksv JO11-3Sportpark Jan Schramaveld 3 A
    1 okt. 09:30NFC JO11-3 - RODA '23 Rksv JO11-8Sportpark Sportlaan Westveld 2 B - Kunstgras
    1 okt. 09:45PVCV JO9-8 - RODA '23 Rksv JO9-7Sportpark Fletiomare Oostveld 1 A1
    1 okt. 10:00RODA '23 Rksv JO9-1 - Zuidvogels HSV De JO9-1Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 4 A2
    1 okt. 10:00RODA '23 Rksv JO9-2 - SCPB'22 JO9-2Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 4 B1
    1 okt. 10:00RODA '23 Rksv JO9-4 - Abcoude fc JO9-3Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 4 A1
    1 okt. 10:00RODA '23 Rksv JO8-6 - Sporting Martinus JO8-8Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 4 B2
    1 okt. 10:00Swift JO14-1 - RODA '23 Rksv JO14-2Sportpark Olympiapleinveld 1
    1 okt. 10:00TOS-Actief MO12-1 - RODA '23 Rksv MO12-4Sportpark Middenmeer10-veld 1-TOG A
    1 okt. 10:00Legmeervogels MO10-1 - RODA '23 Rksv MO10-1Sportpark Randhoornveld 4 A1
    1 okt. 10:00DIOS MO15-2 (9-tal) - RODA '23 Rksv MO15-1Sportpark Jan Schramaveld 2
    1 okt. 10:15AGB JO11-3 - RODA '23 Rksv JO11-9Sportpark Ookmeer(09) veld 1-AGB B
    1 okt. 10:30RODA '23 Rksv MO12-2 - ASV Arsenal JO12-4JMSportpark RODA '23 Bovenkerkveld 6 A
    1 okt. 10:30Argon JO13-2 - RODA '23 Rksv JO13-6Sportpark Argonveld 4
    1 okt. 10:45RODA '23 Rksv MO12-3 - Legmeervogels MO12-1Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 3 A
    1 okt. 10:45RODA '23 Rksv JO11-7 - Hoofddorp s.v. JO11-4Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 3 B
    1 okt. 10:45AFC JO8-2 - RODA '23 Rksv JO8-1Sportpark Goed GenoegVeld 4 B1
    1 okt. 11:00RODA '23 Rksv JO13-2 - SCPB'22 JO13-3A. (Adwik) GoelSportpark RODA '23 Bovenkerkveld 1
    1 okt. 11:00RODA '23 Rksv JO10-4 - CSW JO10-1Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 4 B2
    1 okt. 11:00RODA '23 Rksv JO10-6 - Legmeervogels JO10-4Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 4 B1
    1 okt. 11:00RODA '23 Rksv JO10-7 - SCPB'22 JO10-8Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 4 A2
    1 okt. 11:00RODA '23 Rksv JO10-2 - RODA '23 Rksv JO10-3Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 4 A1
    1 okt. 11:00RODA '23 Rksv JO13-4 - Hoofddorp s.v. JO13-3W.J. (Wesley) OosterwijkSportpark RODA '23 Bovenkerkveld 5
    1 okt. 11:00RODA '23 Rksv MO15-2 - AFC MO15-3ZELF (Zelf) FluitenSportpark RODA '23 Bovenkerkveld 2
    1 okt. 11:00SCPB'22 JO13-2 - RODA 23 JO13-1JMSportpark Schuilhoeveveld 1 SCPB'22
    1 okt. 11:00AFC Ajax JO10-3 - JO10-1Sportpark De Toekomstveld 3 A1
    1 okt. 12:15RODA '23 Rksv JO12-2 - Sporting Martinus JO12-1Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 3 B
    1 okt. 12:15RODA '23 Rksv JO12-1 - CJVV JO12-1Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 3 A
    1 okt. 12:15RODA '23 Rksv JO12-3 - RAP sv. JO12-1Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 5 B
    1 okt. 12:15RODA '23 Rksv JO11-2 - AFC IJburg JO11-2Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 4 B
    1 okt. 12:15RODA '23 Rksv MO9-3 - RODA '23 Rksv MO9-2Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 4 A1
    1 okt. 12:15RODA '23 Rksv JO9-6 - AFC JO9-7Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 4 A2
    1 okt. 12:15RODA '23 Rksv JO12-5 - Overbos sv. MO12-1Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 5 A
    1 okt. 12:15Ouderkerk sv. 3 - RODA '23 Rksv 4Sportpark Ouderkerkveld 3
    1 okt. 12:30RODA '23 Rksv O23-1 - WV-HEDW O23-1Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 1
    1 okt. 12:30RODA '23 Rksv VR2 - Sporting Martinus VR1D. (Dennis) de SmidtSportpark RODA '23 Bovenkerkveld 2
    1 okt. 12:45Buitenveldert sc. JO10-3 - RODA '23 Rksv JO10-5Sportpark Buitenveldertveld 4 A1
    1 okt. 12:45Hillegom sv 2 - RODA '23 Rksv 3Sportpark De Zanderijveld 3
    1 okt. 13:00RODA 23 G1JM - ZCFC G1Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 6 A
    1 okt. 13:30Swift 9 - RODA '23 Rksv 5A. (Ahmed) OuaaliSportpark Olympiapleinveld 3
    1 okt. 14:00DCG Rksv JO17-1 - RODA '23 Rksv JO17-1H. (Hubert) KooijmanSportpark Ookmeer(25) veld 1-DCG
    1 okt. 14:15AFC JO15-1 - RODA '23 Rksv JO15-1M.C.P. (Matthe) MoschSportpark Goed GenoegVeld 2
    1 okt. 14:30RODA '23 Rksv 1 - VSV 1J.J.J. (Joppe) DingemanseSportpark RODA '23 Bovenkerkveld 2
    1 okt. 14:30RODA '23 Rksv 35+1 - FC Aalsmeer 35+1Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 3
    1 okt. 14:30RODA '23 Rksv 45+1 - TABA afc 45+1C. (Chris) SchutSportpark RODA '23 Bovenkerkveld 4
    1 okt. 14:30RODA '23 Rksv 2 - RAP sv. 4AfgeschermdSportpark RODA '23 Bovenkerkveld 5
    1 okt. 14:45CSW 6 - RODA '23 Rksv 6Sportpark CSWveld 4
    1 okt. 15:00RODA '23 Rksv JO19-1 - Volendam (rkav) JO19-1F. (Fouad) Bakkali YakhlefSportpark RODA '23 Bovenkerkveld 1
    1 okt. 16:15Foresters VR1 - RODA '23 Rksv VR1Sportpark Het Vennewaterveld 1
    1 okt. 16:45ASV Arsenal VR1 - RODA '23 Rksv VR3Sportpark De Schinkelveld 1
    2 okt. 09:00Sporting Martinus JO14-3 - RODA '23 Rksv JO14-1Sportpark Overburgveld 3
    2 okt. 09:30KDO sv JO15-1 - RODA '23 Rksv JO15-1Sportpark KDOveld 1
    2 okt. 09:30KDO sv JO15-2 - RODA '23 Rksv JO15-3Sportpark KDOveld 2
    2 okt. 10:00RODA '23 Rksv JO17-1 - ASV Arsenal JO17-1E.T. (Erik) BoereeSportpark RODA '23 Bovenkerkveld 2
    2 okt. 10:00RODA '23 Rksv JO17-3 - Buitenboys sc. JO17-2Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 4
    2 okt. 10:00RODA '23 Rksv JO16-1 - Buitenveldert sc. JO16-1J.J.M. (Jos) v.d. HorstSportpark RODA '23 Bovenkerkveld 1
    2 okt. 10:00AGB JO15-1 - RODA '23 Rksv JO15-2Sportpark Ookmeer(09) veld 1-AGB
    2 okt. 11:15DSS JO16-1 - RODA '23 Rksv JO16-2B. (Ben) NijmanSportpark Pim Mulierveld 1
    2 okt. 12:00RODA '23 Rksv JO19-2 - Buitenveldert sc. JO19-2M.B. (Marco) MolemanSportpark RODA '23 Bovenkerkveld 5
    2 okt. 12:00RODA '23 Rksv JO19-3 - DSS JO19-3D. (Dennis) de SmidtSportpark RODA '23 Bovenkerkveld 2
    2 okt. 12:00RODA '23 Rksv JO19-1 - BSM sv JO19-1AfgeschermdSportpark RODA '23 Bovenkerkveld 4
    2 okt. 12:00RODA '23 Rksv JO17-2 - Nieuw West United SV JO17-1Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 3
    2 okt. 12:00RODA '23 Rksv JO14-2 - Swift JO14-2Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 1
    2 okt. 12:35Koninklijke HFC 2 - RODA '23 Rksv 3C. (Coen) van den HeuvelSportpark Koninklijke HFCveld 3
    2 okt. 14:00Soest SO 1 - RODA '23 Rksv 1 (zo)A. (Arend) HovingaSportpark Bosstraat-Oostveld 1-SO Soest
    7 okt. 20:00RODA '23 Rksv 35+1 - Hertha 35+2Sportpark SCWveld 1 B
    7 okt. 20:00Sporting Martinus 35+1 - RODA '23 Rksv 35+2Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 3 A
    7 okt. 20:30RODA '23 Rksv 35+2 - NFC 35+1Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 3 A
    7 okt. 20:30Hertha 45+2 - RODA '23 Rksv 45+1Sportpark Molmhoekveld 2-hoofdveld A - kunstgras
    7 okt. 21:00RODA '23 Rksv 45+1 - KDO sv 45+1Sportpark Molmhoekveld 2-hoofdveld A
    7 okt. 21:00RKDES 35+1 - RODA '23 Rksv 35+1Sportpark SCWveld 1 B
    7 okt. 21:30RODA '23 Rksv 35+1 - Argon 35+3Sportpark SCWveld 1 B
    7 okt. 21:30Nautilus afc 35+2 - RODA '23 Rksv 35+2Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 3 A
    7 okt. 21:30NFC 45+1 - RODA '23 Rksv 45+1Sportpark Molmhoekveld 2-hoofdveld B
    7 okt. 22:00RODA '23 Rksv 35+2 - Legmeervogels 35+2Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 3 A