• LET OP: 4 mei Nationale Herdenking > na 19:00 uur geen activiteiten

    Donderdag 4 mei Nationale Herdenking

    Ieder jaar staan we tijdens de Nationale Herdenking op 4 mei stil bij de slachtoffers van de Tweede Wereldoorlog en van oorlogssituaties en vredesoperaties daarna. Om 20.00 uur is het in heel Nederland twee minuten stil.

    Op 4 mei hangen in Nederland de vlaggen halfstok als teken van eerbied en respect voor oorlogsslachtoffers. Ook bij RODA '23 zal de Nederlandse vlag op 4 mei halfstok hangen.

    In lijn met het advies (protocol) van de KNVB zijn er op donderdag 4 mei NA 19:00 uur GEEN verenigingsactiviteiten meer. Dus ALLE trainingen welke starten vanaf 19:00 uur zullen dan ook niet doorgaan en de kantine is donderdag 4 mei gesloten.

    De Jeugd-, en Senioren Commissie informeren betrokken trainers en teams. wij vertrouwen erop dat iedereen hier verder gehoor aan zal geven.