Home
Actueel
Actueel
Corona informatie
Nieuws
Programma
Uitslagen
Team vd Week
Historie
De Vereniging
De Vereniging
Bestuur
Statuten en reglementen
Onderscheidingen
Ledenadministratie
Administratie
Lidmaatschap
Contributies
Documenten
Spelerspas
Commissies
Senioren
Jeugd
Vrouwen/meiden
Technische
Commerciële
Kantine
ICT
Infrastructuur
Website/E-Mail
Sportlink Club
Ontvangst
Scheidsrechters
Vertrouwenspersoon
Vacatures
Zondag 1
Teams
Mannen
1 - Zondag
2 - Zondag
3 - Zondag
1 - Zaterdag
2 - Zaterdag
3 - Zaterdag
4 - Zaterdag
5 - Zaterdag
6 - Zaterdag
35+1 Vrijdag
35+2 Vrijdag
35+1 Zaterdag
45+1 Vrijdag
45+1 Zaterdag
G1G
1 - Zaal Woensdag
Vrouwen
Vrouwen 1
Vrouwen 2
MO19-1
MO17-1
MO17-2
MO15-1
MO15-2
MO13-1
MO12-1
MO12-2
MO11-1
MO11-2
MO11-3
MO9-1
MO8-1
MO8-2
JO19 - O23
JO19-1 - Zaterdag
JO19-1 - Zondag
JO19-2 - Zondag
JO19-3 - Zondag
O23-1 - Zaterdag
O23-1 - Zondag
JO16 - JO17
JO16-1 - Zondag
JO16-2 - Zondag
JO16-3 - Zondag
JO17-1 - Zaterdag
JO17-1 - Zondag
JO17-2 - Zondag
JO17-3 - Zondag
JO14 - JO15
JO14-1 - Zaterdag
JO14-1 - Zondag
JO14-2 - Zondag
JO14-3 - Zondag
JO14-4 - Zondag
JO15-1 - Zaterdag
JO15-1 - Zondag
JO15-2 - Zondag
JO15-3 - Zondag
JO15-4 - Zondag
JO12 - JO13
JO12-1
JO12-2
JO12-3
JO12-4
JO12-5
JO12-6
JO12-7
JO13-1
JO13-2
JO13-3
JO13-4
JO13-5
JO13-6
JO10 - JO11
JO10-1
JO10-2
JO10-3
JO10-4
JO10-5
JO10-6
JO10-7
JO11-1
JO11-2
JO11-3
JO11-4
JO11-5
JO11-6
JO11-7
JO11-8
JO8 - JO9
JO8-1
JO8-2
JO8-3
JO8-4
JO8-5
JO8-6
JO8-7
JO9-1
JO9-2
JO9-3
JO9-4
JO9-5
JO9-6
JO9-7
JO9-8
Coenradies (Kinderen 4-6 jaar)
100 jarig jubileum
100 jarig jubileum
Jubileumactiviteiten
Reünie RODA '23 Zondag 1
Jubileum Kerstbingo
Jubileum Ballenactie
Overige Evenementen
Kerstbingo 2022
Jubilarissenavond 2019
Vrijwilligersavond
Sinterklaas
Nieuwjaarswedstrijd/receptie
95 jaar RODA '23 - Verslag
Hoe regel ik?
Hoe regel ik?
Lid worden
Online inschrijfformulier
Reserveren ruimtes
Oefenwedstrijden
Voetbal.NL App
RODA '23 Brochure
Wedstrijd verplaatsen
Te weinig spelers, wat nu?
Sponsoring
Sponsoring
Algemeen
Shirtreclame
Reclameborden
Presentatiegids
Website
Narrowcasting
Steunpilaren
Wedstrijdbal
Kleedkamer sponsoren
Vrienden van RODA '23
Media
Contact
Home
Actueel
+
Actueel
Corona informatie
Nieuws
Programma
Uitslagen
Team vd Week
Historie
De Vereniging
+
De Vereniging
Bestuur
+
Bestuur
Statuten en reglementen
Onderscheidingen
Ledenadministratie
+
Ledenadministratie
Administratie
Lidmaatschap
Contributies
Documenten
Spelerspas
Commissies
+
Commissies
Senioren
Jeugd
Vrouwen/meiden
Technische
Commerciële
Kantine
ICT
+
ICT
Infrastructuur
Website/E-Mail
Sportlink Club
Ontvangst
Scheidsrechters
Vertrouwenspersoon
Vacatures
Zondag 1
Teams
+
Mannen
+
1 - Zondag
2 - Zondag
3 - Zondag
1 - Zaterdag
2 - Zaterdag
3 - Zaterdag
4 - Zaterdag
5 - Zaterdag
6 - Zaterdag
35+1 Vrijdag
35+2 Vrijdag
35+1 Zaterdag
45+1 Vrijdag
45+1 Zaterdag
G1G
1 - Zaal Woensdag
Vrouwen
+
Vrouwen 1
Vrouwen 2
MO19-1
MO17-1
MO17-2
MO15-1
MO15-2
MO13-1
MO12-1
MO12-2
MO11-1
MO11-2
MO11-3
MO9-1
MO8-1
MO8-2
JO19 - O23
+
JO19-1 - Zaterdag
JO19-1 - Zondag
JO19-2 - Zondag
JO19-3 - Zondag
O23-1 - Zaterdag
O23-1 - Zondag
JO16 - JO17
+
JO16-1 - Zondag
JO16-2 - Zondag
JO16-3 - Zondag
JO17-1 - Zaterdag
JO17-1 - Zondag
JO17-2 - Zondag
JO17-3 - Zondag
JO14 - JO15
+
JO14-1 - Zaterdag
JO14-1 - Zondag
JO14-2 - Zondag
JO14-3 - Zondag
JO14-4 - Zondag
JO15-1 - Zaterdag
JO15-1 - Zondag
JO15-2 - Zondag
JO15-3 - Zondag
JO15-4 - Zondag
JO12 - JO13
+
JO12-1
JO12-2
JO12-3
JO12-4
JO12-5
JO12-6
JO12-7
JO13-1
JO13-2
JO13-3
JO13-4
JO13-5
JO13-6
JO10 - JO11
+
JO10-1
JO10-2
JO10-3
JO10-4
JO10-5
JO10-6
JO10-7
JO11-1
JO11-2
JO11-3
JO11-4
JO11-5
JO11-6
JO11-7
JO11-8
JO8 - JO9
+
JO8-1
JO8-2
JO8-3
JO8-4
JO8-5
JO8-6
JO8-7
JO9-1
JO9-2
JO9-3
JO9-4
JO9-5
JO9-6
JO9-7
JO9-8
Coenradies (Kinderen 4-6 jaar)
100 jarig jubileum
+
100 jarig jubileum
Jubileumactiviteiten
+
Reünie RODA '23 Zondag 1
Jubileum Kerstbingo
Jubileum Ballenactie
Overige Evenementen
+
Overige Evenementen
Kerstbingo 2022
Jubilarissenavond 2019
Vrijwilligersavond
Sinterklaas
Nieuwjaarswedstrijd/receptie
95 jaar RODA '23 - Verslag
Hoe regel ik?
+
Hoe regel ik?
Lid worden
Online inschrijfformulier
Reserveren ruimtes
Oefenwedstrijden
Voetbal.NL App
RODA '23 Brochure
Wedstrijd verplaatsen
Te weinig spelers, wat nu?
Sponsoring
+
Sponsoring
Algemeen
Shirtreclame
Reclameborden
Presentatiegids
Website
Narrowcasting
Steunpilaren
Wedstrijdbal
Kleedkamer sponsoren
Vrienden van RODA '23
Media
Contact
Programma
Wedstrijddatum
Wedstrijd
Scheidsrechter
Accommodatie
Veld
Details
30 mrt. 10:00
JO11-6 - JO11-7
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 2 A
30 mrt. 11:30
RODA '23 Rksv 2 (zo) - SVL 2
R. (Rik) Bol
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 1
30 mrt. 13:00
RODA '23 Rksv VR1 - Ouderkerk sv. VR1
D. (Dennis) de Smidt
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 2
30 mrt. 14:30
RODA '23 Rksv VR2 - Dijk De asv VR1
M.B. (Marco) Moleman
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 1
5 apr. 20:00
Ankaraspor FC 18+1 - RODA '23 Rksv 18+1
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 3 A
5 apr. 20:00
KDO sv 35+2 - RODA '23 Rksv 35+2
Sportpark Schuilhoeve
Hoofdveld SCPB'22 B
5 apr. 20:00
FC Weesp 35+4 - RODA '23 Rksv 35+1
Sportpark Hollandse Kade
veld 1 B
5 apr. 20:00
KDO sv 45+1 - RODA '23 Rksv 45+1
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 4 A
5 apr. 20:30
RODA '23 Rksv 18+1 - DEVO'58 18+1
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 3 A
5 apr. 20:30
RODA '23 Rksv 35+2 - Argon 35+1
Sportpark Schuilhoeve
Hoofdveld SCPB'22 B
5 apr. 20:30
RODA '23 Rksv 35+1 - Hertha 35+2
Sportpark Hollandse Kade
veld 1 B
5 apr. 20:30
RODA '23 Rksv 45+1 - FC Aalsmeer 45+1
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 4 A
5 apr. 21:00
Nautilus afc 35+1 - RODA '23 Rksv 35+2
Sportpark Schuilhoeve
Hoofdveld SCPB'22 A
5 apr. 21:00
Argon 35+2 - RODA '23 Rksv 35+1
Sportpark Hollandse Kade
veld 1 A
5 apr. 21:30
RODA '23 Rksv 35+2 - SCPB'22 35+2
Sportpark Schuilhoeve
Hoofdveld SCPB'22 A
5 apr. 21:30
RODA '23 Rksv 35+1 - Abcoude fc 35+1
Sportpark Hollandse Kade
veld 1 A
5 apr. 21:30
DWS afc 18+1 - RODA '23 Rksv 18+1
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 3 A
5 apr. 21:30
NFC 45+2 - RODA '23 Rksv 45+1
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 4 A
5 apr. 22:00
RODA '23 Rksv 18+1 - Eendracht '82 sc. 18+1
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 3 A
5 apr. 22:00
RODA '23 Rksv 45+1 - Hertha 45+3
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 4 A
6 apr. 08:30
RODA '23 Rksv JO11-1 - AFC Ajax JO11-3
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 5 A
6 apr. 08:30
AFC JO8-6 - RODA '23 Rksv JO8-3
Sportpark Goed Genoeg
Veld 4 A2
6 apr. 08:30
Amstelveen/Heemraad JO8-1 - RODA '23 Rksv JO8-1
Sportpark Sportlaan-Oost
veld 1-Amstelveen A2
6 apr. 08:30
VVC fc JO10-4 - RODA '23 Rksv MO10-1
Montreallaan - VVC complex
veld 2 B1
6 apr. 08:30
UNO vv JO10-3 - RODA '23 Rksv JO10-5
Sportpark De Deugd
veld 3 A1
6 apr. 08:30
WV-HEDW MO11-1 - RODA '23 Rksv MO11-1
Sportpark Middenmeer
06 WV-HEDW KG2 B
6 apr. 08:45
SDW JO8-5 - RODA '23 Rksv JO8-7
Sportpark Spieringhorn
(14)veld 3-SDW A2
6 apr. 08:45
FC Aalsmeer JO9-3 - RODA '23 Rksv JO9-2
Sportpark FC Aalsmeer
veld 2 B2
6 apr. 08:45
FC Aalsmeer JO9-6 - RODA '23 Rksv JO9-8
Sportpark FC Aalsmeer
veld 2 B1
6 apr. 08:45
Argon JO12-1JM - RODA '23 Rksv JO12-1
Afgeschermd
Sportpark Argon
veld 5 A
6 apr. 08:45
FC Aalsmeer JO11-3 - RODA '23 Rksv JO11-8
Sportpark FC Aalsmeer
veld 4 B
6 apr. 08:45
Argon JO10-3JM - RODA '23 Rksv JO10-3
Sportpark Argon
veld 3 A2
6 apr. 09:00
RODA '23 Rksv MO15-1 - Swift MO15-2
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 3
6 apr. 09:00
RODA '23 Rksv MO13-1 - SDW JO13-2
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 1
6 apr. 09:00
RODA '23 Rksv MO8-1 - CSW MO8-2
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 6 A1
6 apr. 09:00
RODA '23 Rksv JO8-5 - Argon JO8-2
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 6 A2
6 apr. 09:00
RODA '23 Rksv JO9-5 - SCW JO9-1
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 4 A1
6 apr. 09:00
RODA '23 Rksv JO11-3 - Sporting Martinus JO11-3
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 5 B
6 apr. 09:00
RODA '23 Rksv JO10-4 - HSV'69 JO10-1
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 4 A2
6 apr. 09:00
RODA '23 Rksv JO10-2 - NFC JO10-1
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 4 B1
6 apr. 09:00
Meer De sv. MO13-1 - RODA '23 Rksv MO13-2
Sportpark Drieburg
04-veld 4-De Meer/DVVA (alleen B-cat)
6 apr. 09:00
Abcoude fc JO8-7 - RODA '23 JO8-9JM
Sportpark Hollandse Kade
veld 4 A1
6 apr. 09:00
KDO sv JO8-1 - RODA '23 Rksv JO8-10
Sportpark KDO
veld 2 A1
6 apr. 09:00
Amstelveen/Heemraad MO12-1 - RODA '23 Rksv MO12-1
Sportpark Sportlaan-Oost
veld 2-Amstelveen A
6 apr. 09:00
Legmeervogels JO11-4 - RODA '23 Rksv JO11-6
Sportpark Randhoorn
veld 2 A
6 apr. 09:30
Zandvoort s.v. JO16-1 - RODA '23 Rksv JO16-1
Sportpark Zandvoort
veld 1
6 apr. 09:30
Swift, JO12-2JM - RODA '23 Rksv JO12-4
Sportpark Olympiaplein
veld 2 A
6 apr. 09:30
Overbos sv. JO10-4 - RODA '23 Rksv JO10-6
Sportpark Overbos
veld 3 A1
6 apr. 09:45
UNO vv JO11-4 - RODA '23 Rksv JO11-9
Sportpark De Deugd
veld 2 A
6 apr. 10:00
RODA '23 Rksv JO8-2 - Diemen sv. JO8-1
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 6 A1
6 apr. 10:00
RODA '23 Rksv JO9-6 - CSW JO9-3
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 4 A2
6 apr. 10:00
RODA '23 Rksv JO9-3 - Amstelveen/Heemraad JO9-2
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 4 B1
6 apr. 10:00
RODA '23 Rksv JO12-6 - Hillegom sv JO12-3
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 5 A
6 apr. 10:00
WV-HEDW JO14-1 - RODA'23 RKSV, JO14-2 JM
H. (Hubert) Kooijman
Sportpark Middenmeer
08-veld 1-WVHEDW hoofd
6 apr. 10:00
Sporting Martinus JO11-4 - RODA '23 Rksv JO11-5
Sportpark Overburg
veld 3 B
6 apr. 10:00
Legmeervogels JO10-3 - RODA '23 Rksv JO10-8
Sportpark Randhoorn
veld 4 B1
6 apr. 10:10
RODA '23 Rksv JO8-4 - ASV Blauw-Wit JO8-2
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 6 A2
6 apr. 10:10
RODA '23 Rksv JO8-6 - DCG Rksv JO8-6
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 4 A1
6 apr. 10:15
DSS JO14-1 - RODA '23 Rksv JO14-1
W. (Wessel) Hoogkamer
Sportpark Pim Mulier
veld 1
6 apr. 10:15
AGB JO11-2 - RODA '23 Rksv JO11-4
Sportpark Ookmeer
(09) veld 1-AGB B
6 apr. 10:20
RODA '23 Rksv JO12-2 - Hoofddorp s.v. JO12-3
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 5 B
6 apr. 10:25
RODA '23 Rksv JO12-5 - Amstelveen/Heemraad JO12-2
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 3 A
6 apr. 10:25
RODA '23 Rksv JO11-7 - SCPB'22 JO11-8
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 3 B
6 apr. 10:30
Legmeervogels JO12-3 - RODA '23 Rksv JO12-3
Sportpark Randhoorn
veld 2 A
6 apr. 11:00
RODA '23 Rksv MO15-2 - Abcoude fc MO15-2
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 2
6 apr. 11:00
RODA '23 Rksv JO13-2 - DSOV JO13-1
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 1
6 apr. 11:00
RODA '23 Rksv JO10-7 - RKAVIC JO10-2
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 4 A1
6 apr. 11:00
RODA '23 Rksv MO10-2 - Swift MO10-1
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 6 A2
6 apr. 11:00
JO10-1 - Legmeervogels JO10-1
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 4 A2
6 apr. 11:00
ZCFC G1 - RODA 23 G1JM
Sportpark Kalverhoek
veld 8-ZCFC A
6 apr. 11:10
RODA '23 Rksv JO9-7 - FC Aalsmeer JO9-5
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 6 A1
6 apr. 11:40
RODA '23 Rksv JO11-2 - Swift JO11-4
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 3 A
6 apr. 12:00
Katwijk JO13-1 - RODA 23 JO13-1JM
Sportpark De Krom
veld 1
6 apr. 12:00
Vecht de JO15-1 - RODA '23 Rksv JO15-1
Sportpark De Heul
veld 2
6 apr. 12:30
RODA '23 Rksv VR3 - DSOV VR1
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 1
6 apr. 12:30
RODA '23 Rksv MO17-1 - Meer De sv. MO17-1
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 4
6 apr. 12:30
RODA '23 Rksv JO13-6 - Hillegom sv JO13-2
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 5
6 apr. 12:45
NFC JO9-3 - RODA '23 Rksv JO9-4
Sportpark Sportlaan West
veld 2 A1 - Kunstgras
6 apr. 12:55
DCG MO13-1 (9-tal) - RODA '23 Rksv MO13-3
Sportpark Ookmeer
(19) veld 5-DCG
6 apr. 13:00
Buitenveldert sc. VR1 - RODA '23 Rksv VR2
Sportpark Buitenveldert
veld 3 (alleen B-categorie)
6 apr. 13:00
NFC JO13-1 - RODA '23 Rksv JO13-7
Sportpark Sportlaan West
veld 1 - Gras
6 apr. 13:10
RODA '23 Rksv JO13-4 - FC Aalsmeer JO13-1
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 3
6 apr. 13:15
RODA '23 Rksv JO8-8 - TABA afc JO8-2
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 6 A1
6 apr. 14:00
DCG Rksv 35+1 - RODA '23 Rksv 35+1
Sportpark Ookmeer
(24) veld 3-DCG
6 apr. 14:30
RODA '23 Rksv 7 - Buitenveldert sc. 7
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 5
6 apr. 14:30
RODA '23 Rksv 4 - TABA afc 3
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 4
6 apr. 14:30
RODA '23 Rksv 3 - RODA '23 Rksv 2
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 2
6 apr. 14:30
RODA '23 Rksv 5 - WV-HEDW 9
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 3
6 apr. 14:30
Meer De sv. 7 - RODA '23 Rksv 6
Sportpark Drieburg
03-veld 3-De Meer /DVVA
6 apr. 14:30
DCG Rksv JO13-2 - RODA'23 RKSV, JO13-3 JM
Sportpark Ookmeer
(21) veld 2-DCG
6 apr. 15:00
RODA '23 Rksv VR1 - SVO HZM'22 VR1
A.C. (Adriaan) van Wegen
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 1
6 apr. 16:00
Koninklijke HFC JO17-2 - RODA '23 Rksv JO17-1
M. (Marc) Vonden Hoff
Sportpark Koninklijke HFC
veld 2
6 apr. 16:30
Rivierwijkers 45+1 - RODA '23 Rksv 45+1
H. (Hassan) Lahras
Sportpark Koningsweg
veld 2-VSC / Rivierwijkers
7 apr. 10:00
RODA '23 Rksv JO15-1 - AS'80 JO15-2
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 3
7 apr. 10:00
RODA '23 Rksv JO17-2 - Waterwijk asc JO17-2
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 1
7 apr. 10:00
RODA '23 Rksv JO14-2 - Buitenboys sc. JO14-2
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 2
7 apr. 10:00
RODA '23 Rksv JO14-1 - Sporting Martinus JO14-2
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 4
7 apr. 10:30
Swift JO16-1 - RODA '23 Rksv JO16-1
Sportpark Olympiaplein
veld 2
7 apr. 10:30
GeuzenMiddenmeer JO19-1 - RODA '23 Rksv JO19-3
Sportpark Voorland
(25) veld 3
7 apr. 11:00
ASV Arsenal JO17-1 - RODA '23 Rksv JO17-1
Sportpark De Schinkel
veld 2