Home
Actueel
Actueel
Corona informatie
Nieuws
Programma
Uitslagen
Team vd Week
Historie
De Vereniging
De Vereniging
Bestuur
Statuten en reglementen
Onderscheidingen
Ledenadministratie
Administratie
Lidmaatschap
Contributies
Documenten
Spelerspas
Commissies
Senioren
Jeugd
Vrouwen/meiden
Technische
Commerciële
Kantine
ICT
Infrastructuur
Website/E-Mail
Sportlink Club
Ontvangst
Scheidsrechters
Vertrouwenspersoon
Vacatures
Zondag 1
Teams
Mannen
1 - Zondag
2 - Zondag
3 - Zondag
1 - Zaterdag
2 - Zaterdag
3 - Zaterdag
4 - Zaterdag
5 - Zaterdag
6 - Zaterdag
35+1 Vrijdag
35+2 Vrijdag
35+1 Zaterdag
45+1 Vrijdag
45+1 Zaterdag
G1G
1 - Zaal Woensdag
Vrouwen
Vrouwen 1
Vrouwen 2
MO19-1
MO17-1
MO17-2
MO15-1
MO15-2
MO13-1
MO12-1
MO12-2
MO11-1
MO11-2
MO11-3
MO9-1
MO8-1
MO8-2
JO19 - O23
JO19-1 - Zaterdag
JO19-1 - Zondag
JO19-2 - Zondag
JO19-3 - Zondag
O23-1 - Zaterdag
O23-1 - Zondag
JO16 - JO17
JO16-1 - Zondag
JO16-2 - Zondag
JO16-3 - Zondag
JO17-1 - Zaterdag
JO17-1 - Zondag
JO17-2 - Zondag
JO17-3 - Zondag
JO14 - JO15
JO14-1 - Zaterdag
JO14-1 - Zondag
JO14-2 - Zondag
JO14-3 - Zondag
JO14-4 - Zondag
JO15-1 - Zaterdag
JO15-1 - Zondag
JO15-2 - Zondag
JO15-3 - Zondag
JO15-4 - Zondag
JO12 - JO13
JO12-1
JO12-2
JO12-3
JO12-4
JO12-5
JO12-6
JO12-7
JO13-1
JO13-2
JO13-3
JO13-4
JO13-5
JO13-6
JO10 - JO11
JO10-1
JO10-2
JO10-3
JO10-4
JO10-5
JO10-6
JO10-7
JO11-1
JO11-2
JO11-3
JO11-4
JO11-5
JO11-6
JO11-7
JO11-8
JO8 - JO9
JO8-1
JO8-2
JO8-3
JO8-4
JO8-5
JO8-6
JO8-7
JO9-1
JO9-2
JO9-3
JO9-4
JO9-5
JO9-6
JO9-7
JO9-8
Coenradies (Kinderen 4-6 jaar)
100 jarig jubileum
100 jarig jubileum
Jubileumactiviteiten
Reünie RODA '23 Zondag 1
Jubileum Kerstbingo
Jubileum Ballenactie
Overige Evenementen
Kerstbingo 2022
Jubilarissenavond 2019
Vrijwilligersavond
Sinterklaas
Nieuwjaarswedstrijd/receptie
95 jaar RODA '23 - Verslag
Hoe regel ik?
Hoe regel ik?
Lid worden
Online inschrijfformulier
Reserveren ruimtes
Oefenwedstrijden
Voetbal.NL App
RODA '23 Brochure
Wedstrijd verplaatsen
Te weinig spelers, wat nu?
Sponsoring
Sponsoring
Algemeen
Shirtreclame
Reclameborden
Presentatiegids
Website
Narrowcasting
Steunpilaren
Wedstrijdbal
Kleedkamer sponsoren
Vrienden van RODA '23
Media
Contact
Home
Actueel
+
Actueel
Corona informatie
Nieuws
Programma
Uitslagen
Team vd Week
Historie
De Vereniging
+
De Vereniging
Bestuur
+
Bestuur
Statuten en reglementen
Onderscheidingen
Ledenadministratie
+
Ledenadministratie
Administratie
Lidmaatschap
Contributies
Documenten
Spelerspas
Commissies
+
Commissies
Senioren
Jeugd
Vrouwen/meiden
Technische
Commerciële
Kantine
ICT
+
ICT
Infrastructuur
Website/E-Mail
Sportlink Club
Ontvangst
Scheidsrechters
Vertrouwenspersoon
Vacatures
Zondag 1
Teams
+
Mannen
+
1 - Zondag
2 - Zondag
3 - Zondag
1 - Zaterdag
2 - Zaterdag
3 - Zaterdag
4 - Zaterdag
5 - Zaterdag
6 - Zaterdag
35+1 Vrijdag
35+2 Vrijdag
35+1 Zaterdag
45+1 Vrijdag
45+1 Zaterdag
G1G
1 - Zaal Woensdag
Vrouwen
+
Vrouwen 1
Vrouwen 2
MO19-1
MO17-1
MO17-2
MO15-1
MO15-2
MO13-1
MO12-1
MO12-2
MO11-1
MO11-2
MO11-3
MO9-1
MO8-1
MO8-2
JO19 - O23
+
JO19-1 - Zaterdag
JO19-1 - Zondag
JO19-2 - Zondag
JO19-3 - Zondag
O23-1 - Zaterdag
O23-1 - Zondag
JO16 - JO17
+
JO16-1 - Zondag
JO16-2 - Zondag
JO16-3 - Zondag
JO17-1 - Zaterdag
JO17-1 - Zondag
JO17-2 - Zondag
JO17-3 - Zondag
JO14 - JO15
+
JO14-1 - Zaterdag
JO14-1 - Zondag
JO14-2 - Zondag
JO14-3 - Zondag
JO14-4 - Zondag
JO15-1 - Zaterdag
JO15-1 - Zondag
JO15-2 - Zondag
JO15-3 - Zondag
JO15-4 - Zondag
JO12 - JO13
+
JO12-1
JO12-2
JO12-3
JO12-4
JO12-5
JO12-6
JO12-7
JO13-1
JO13-2
JO13-3
JO13-4
JO13-5
JO13-6
JO10 - JO11
+
JO10-1
JO10-2
JO10-3
JO10-4
JO10-5
JO10-6
JO10-7
JO11-1
JO11-2
JO11-3
JO11-4
JO11-5
JO11-6
JO11-7
JO11-8
JO8 - JO9
+
JO8-1
JO8-2
JO8-3
JO8-4
JO8-5
JO8-6
JO8-7
JO9-1
JO9-2
JO9-3
JO9-4
JO9-5
JO9-6
JO9-7
JO9-8
Coenradies (Kinderen 4-6 jaar)
100 jarig jubileum
+
100 jarig jubileum
Jubileumactiviteiten
+
Reünie RODA '23 Zondag 1
Jubileum Kerstbingo
Jubileum Ballenactie
Overige Evenementen
+
Overige Evenementen
Kerstbingo 2022
Jubilarissenavond 2019
Vrijwilligersavond
Sinterklaas
Nieuwjaarswedstrijd/receptie
95 jaar RODA '23 - Verslag
Hoe regel ik?
+
Hoe regel ik?
Lid worden
Online inschrijfformulier
Reserveren ruimtes
Oefenwedstrijden
Voetbal.NL App
RODA '23 Brochure
Wedstrijd verplaatsen
Te weinig spelers, wat nu?
Sponsoring
+
Sponsoring
Algemeen
Shirtreclame
Reclameborden
Presentatiegids
Website
Narrowcasting
Steunpilaren
Wedstrijdbal
Kleedkamer sponsoren
Vrienden van RODA '23
Media
Contact
Programma
Wedstrijddatum
Wedstrijd
Scheidsrechter
Accommodatie
Veld
Details
20 mrt. 19:00
MO15 - MO15
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 3
22 mrt. 20:00
RODA '23 Rksv 18+1 - DWS afc 18+1
Sportpark Middenmeer
03-veld 1-Ankaraspor A
22 mrt. 20:00
RODA '23 Rksv 45+1 - NFC 45+2
Sportpark FC Aalsmeer
veld 1 B
22 mrt. 20:00
SCPB'22 35+2 - RODA '23 Rksv 35+2
Sportpark Argon
veld 6 B
22 mrt. 20:00
Abcoude fc 35+1 - RODA '23 Rksv 35+1
Sportpark Molmhoek
veld 2-hoofdveld B
22 mrt. 20:30
RODA '23 Rksv 35+2 - KDO sv 35+2
Sportpark Argon
veld 6 B
22 mrt. 20:30
RODA '23 Rksv 35+1 - FC Weesp 35+4
Sportpark Molmhoek
veld 2-hoofdveld B
22 mrt. 21:00
Eendracht '82 sc. 18+1 - RODA '23 Rksv 18+1
Sportpark Middenmeer
03-veld 1-Ankaraspor A
22 mrt. 21:00
Nautilus afc 35+1 - RODA '23 Rksv 35+2
Sportpark Argon
veld 6 A
22 mrt. 21:00
Argon 35+2 - RODA '23 Rksv 35+1
Sportpark Molmhoek
veld 2-hoofdveld A
22 mrt. 21:00
KDO sv 45+1 - RODA '23 Rksv 45+1
Sportpark FC Aalsmeer
veld 1 B
22 mrt. 21:30
RODA '23 Rksv 18+1 - DEVO'58 18+1
Sportpark Middenmeer
03-veld 1-Ankaraspor A
22 mrt. 21:30
RODA '23 Rksv 35+2 - Argon 35+1
Sportpark Argon
veld 6 A
22 mrt. 21:30
RODA '23 Rksv 35+1 - Hertha 35+2
Sportpark Molmhoek
veld 2-hoofdveld A - kunstgras
22 mrt. 21:30
RODA '23 Rksv 45+1 - Hertha 45+3
Sportpark FC Aalsmeer
veld 1 B
22 mrt. 22:00
Ankaraspor FC 18+1 - RODA '23 Rksv 18+1
Sportpark Middenmeer
03-veld 1-Ankaraspor A
22 mrt. 22:00
FC Aalsmeer 45+1 - RODA '23 Rksv 45+1
Sportpark FC Aalsmeer
veld 1 A
23 mrt. 09:00
RODA 23 JO13-1JM - Reiger Boys JO13-1
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 1
23 mrt. 09:00
RODA '23 Rksv MO8-1 - BSM sv JO8-3
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 6 A1
23 mrt. 09:00
JO14-2zo - JO13-6
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 3
23 mrt. 09:00
JO8-1 - JO8-1
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 5 A1
23 mrt. 09:30
RODA '23 Rksv JO13-4 - RKDES JO13-1 JM
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 4
23 mrt. 10:00
CTO '70 vv JO13-1 - RODA '23 Rksv JO13-5
Sportpark De Hoop
veld 1
23 mrt. 10:15
WV-HEDW MO17-2 - RODA '23 Rksv MO17-1
Sportpark Middenmeer
06 WV-HEDW KG2
23 mrt. 10:15
JO12-1 - JO11-1/2
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 5
23 mrt. 10:30
RODA'23 RKSV, JO14-2 JM - AFC JO14-2
W. (Ward) van Steen
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 1
23 mrt. 10:30
RODA '23 Rksv JO12-3 - Argon JO12-2
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 6 A
23 mrt. 10:30
RODA '23 Rksv MO13-2 - Kadoelen sv. MO13-1
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 3
23 mrt. 10:45
Alliance '22 sv. MO15-1 - RODA '23 Rksv MO15-1
Sportpark Alliance'22
veld 1
23 mrt. 11:00
RODA '23 Rksv JO17-1 - Diemen sv. JO17-1
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 2
23 mrt. 12:00
FC Aalsmeer 6 - RODA '23 Rksv 7
Sportpark FC Aalsmeer
veld 5
23 mrt. 12:00
JO11-3 - JO10-1
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 3 A
23 mrt. 12:30
RODA '23 Rksv JO14-1 - Kon. HFC JO14-2JM
W. (Wessel) Hoogkamer
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 1
23 mrt. 12:30
Amstelveen/Heemraad MO15-1 - RODA '23 Rksv MO15-2
Sportpark Sportlaan-Oost
veld 3-Amstelveen
23 mrt. 12:45
JO13-2 - Sporting Martinus JO13-2
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 2
23 mrt. 13:00
RODA 23 G1JM - SDO G1
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 6 A
23 mrt. 13:00
Swift 8 - RODA '23 Rksv 4
Sportpark Olympiaplein
veld 3
23 mrt. 13:00
Legmeervogels 3 - RODA '23 Rksv 3
Sportpark Randhoorn
veld 2
23 mrt. 13:30
KDO sv VR1 - RODA '23 Rksv VR3
Sportpark KDO
veld 1
23 mrt. 14:15
Buitenboys sc. VR1 - RODA '23 Rksv VR1
Sportpark Polderkwartier
veld 1
23 mrt. 14:30
RODA '23 Rksv 45+1 - Breukelen FC 45+1
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 2
23 mrt. 14:30
RODA '23 Rksv VR2 - GeuzenMiddenmeer VR2
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 3
23 mrt. 14:30
RODA '23 Rksv 2 - Swift 7
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 1
23 mrt. 16:30
AFC 8 - RODA '23 Rksv 5
Sportpark Goed Genoeg
Veld 4
24 mrt. 10:15
Buitenveldert sc. JO19-1 - RODA '23 Rksv JO19-1
E. (Eigen) Scheidsrechter
Sportpark Buitenveldert
veld 2
24 mrt. 10:45
TABA afc JO14-1 - RODA '23 Rksv JO14-1
Sportpark Drieburg
15-veld 2-TABA
24 mrt. 11:00
Hoofddorp s.v. JO19-2 - RODA '23 Rksv JO19-5
Sportpark De IJvelden
veld 5
24 mrt. 11:15
RODA '23 Rksv 2 (zo) - ASV Arsenal 2
J. (Jacco) Schoonhoven
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 1
24 mrt. 12:00
RODA '23 Rksv 4 - Hoofddorp s.v. 6
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 4
24 mrt. 12:00
RODA '23 Rksv 3 - AFC 7
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 3
24 mrt. 12:00
RODA '23 Rksv JO19-3 - RODA '23 Rksv JO19-4
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 2
24 mrt. 14:00
RODA '23 Rksv 1 (zo) - Meer De sv. 1
O (Onno) Jans
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 1
27 mrt. 18:45
FC Aalsmeer MO17-2 - RODA '23 Rksv MO17-1
Sportpark FC Aalsmeer
veld 2
30 mrt. 13:00
RODA '23 Rksv VR1 - Ouderkerk sv. VR1
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 2
30 mrt. 14:30
RODA '23 Rksv VR2 - Dijk De asv VR1
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 1
30 mrt. 17:00
RODA '23 Rksv 2 (zo) - SVL 2
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 1
5 apr. 20:00
Ankaraspor FC 18+1 - RODA '23 Rksv 18+1
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 3 A
5 apr. 20:00
KDO sv 35+2 - RODA '23 Rksv 35+2
Sportpark Schuilhoeve
Hoofdveld SCPB'22 B
5 apr. 20:00
FC Weesp 35+4 - RODA '23 Rksv 35+1
Sportpark Hollandse Kade
veld 1 B
5 apr. 20:00
KDO sv 45+1 - RODA '23 Rksv 45+1
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 4 A
5 apr. 20:30
RODA '23 Rksv 18+1 - DEVO'58 18+1
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 3 A
5 apr. 20:30
RODA '23 Rksv 35+2 - Argon 35+1
Sportpark Schuilhoeve
Hoofdveld SCPB'22 B
5 apr. 20:30
RODA '23 Rksv 35+1 - Hertha 35+2
Sportpark Hollandse Kade
veld 1 B
5 apr. 20:30
RODA '23 Rksv 45+1 - FC Aalsmeer 45+1
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 4 A
5 apr. 21:00
Nautilus afc 35+1 - RODA '23 Rksv 35+2
Sportpark Schuilhoeve
Hoofdveld SCPB'22 A
5 apr. 21:00
Argon 35+2 - RODA '23 Rksv 35+1
Sportpark Hollandse Kade
veld 1 A
5 apr. 21:30
RODA '23 Rksv 35+2 - SCPB'22 35+2
Sportpark Schuilhoeve
Hoofdveld SCPB'22 A
5 apr. 21:30
RODA '23 Rksv 35+1 - Abcoude fc 35+1
Sportpark Hollandse Kade
veld 1 A
5 apr. 21:30
DWS afc 18+1 - RODA '23 Rksv 18+1
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 3 A
5 apr. 21:30
NFC 45+2 - RODA '23 Rksv 45+1
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 4 A
5 apr. 22:00
RODA '23 Rksv 18+1 - Eendracht '82 sc. 18+1
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 3 A
5 apr. 22:00
RODA '23 Rksv 45+1 - Hertha 45+3
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 4 A
6 apr. 09:00
RODA '23 Rksv MO15-1 - Swift MO15-2
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 3
6 apr. 09:00
RODA '23 Rksv MO13-1 - SDW JO13-2
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 1
6 apr. 09:00
Meer De sv. MO13-1 - RODA '23 Rksv MO13-2
Sportpark Drieburg
04-veld 4-De Meer/DVVA (alleen B-cat)
6 apr. 10:00
WV-HEDW JO14-1 - RODA'23 RKSV, JO14-2 JM
Sportpark Middenmeer
08-veld 1-WVHEDW hoofd
6 apr. 10:00
Katwijk JO13-1 - RODA 23 JO13-1JM
Sportpark De Krom
veld 1
6 apr. 10:15
DSS JO14-1 - RODA '23 Rksv JO14-1
Sportpark Pim Mulier
veld 1
6 apr. 10:30
Zandvoort s.v. JO16-1 - RODA '23 Rksv JO16-1
Sportpark Zandvoort
veld 4
6 apr. 11:00
RODA '23 Rksv MO15-2 - Abcoude fc MO15-2
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 2
6 apr. 11:00
RODA '23 Rksv JO13-2 - DSOV JO13-1
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 1
6 apr. 11:00
ZCFC G1 - RODA 23 G1JM
Sportpark Kalverhoek
veld 8-ZCFC A
6 apr. 11:30
DCG MO13-1 (9-tal) - RODA '23 Rksv MO13-3
Sportpark Ookmeer
(24) veld 3-DCG
6 apr. 11:30
DCG Rksv JO13-2 - RODA'23 RKSV, JO13-3 JM
Sportpark Ookmeer
(25) veld 1-DCG
6 apr. 12:00
Vecht de JO15-1 - RODA '23 Rksv JO15-1
Sportpark De Heul
veld 2
6 apr. 12:30
RODA '23 Rksv VR3 - DSOV VR1
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 1
6 apr. 12:30
RODA '23 Rksv MO17-1 - Meer De sv. MO17-1
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 4
6 apr. 12:30
RODA '23 Rksv JO13-6 - Hillegom sv JO13-2
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 5
6 apr. 13:00
Buitenveldert sc. VR1 - RODA '23 Rksv VR2
Sportpark Buitenveldert
veld 3 (alleen B-categorie)
6 apr. 13:00
NFC JO13-1 - RODA '23 Rksv JO13-7
Sportpark Sportlaan West
veld 1 - Gras
6 apr. 13:10
RODA '23 Rksv JO13-4 - FC Aalsmeer JO13-1
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 3
6 apr. 14:00
DCG Rksv 35+1 - RODA '23 Rksv 35+1
Sportpark Ookmeer
(24) veld 3-DCG
6 apr. 14:30
RODA '23 Rksv 7 - Buitenveldert sc. 7
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 5
6 apr. 14:30
RODA '23 Rksv 4 - TABA afc 3
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 4
6 apr. 14:30
RODA '23 Rksv 3 - RODA '23 Rksv 2
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 2
6 apr. 14:30
RODA '23 Rksv 5 - WV-HEDW 9
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 3
6 apr. 14:30
Meer De sv. 7 - RODA '23 Rksv 6
Sportpark Drieburg
03-veld 3-De Meer /DVVA
6 apr. 15:00
RODA '23 Rksv VR1 - SVO HZM'22 VR1
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
veld 1
6 apr. 16:00
Koninklijke HFC JO17-2 - RODA '23 Rksv JO17-1
Sportpark Koninklijke HFC
veld 2
6 apr. 16:30
Rivierwijkers 45+1 - RODA '23 Rksv 45+1
H. (Hassan) Lahras
Sportpark Koningsweg
veld 2-VSC / Rivierwijkers