• Programma

    WedstrijddatumWedstrijdScheidsrechterAccommodatieVeldDetails
    24 jan. 20:10ABN AMRO z.v.c. 3 - RODA '23 Rksv 1Emergo halEmergo hal veld 2
    25 jan. 08:30AFC JO8-6 - RODA '23 Rksv JO8-5Sportpark Goed Genoeg- AFCveld 4
    25 jan. 08:30Sporting Martinus JO8-7 - RODA '23 Rksv JO8-9Sportpark Overburgveld 1
    25 jan. 08:30UNO vv JO9-3 - RODA '23 Rksv JO9-8Sportpark De DeugdVeld 2B2
    25 jan. 08:30Kampong JO12-1 - RODA '23 Rksv JO12-1Sportpark Maarschalkerweerdveld 7
    25 jan. 08:30Hoofddorp s.v. JO10-9 - RODA '23 Rksv JO10-8Sportpark De IJveldenveld 8
    25 jan. 08:45FC Aalsmeer JO10-3 - RODA '23 Rksv JO10-7Sportpark FC Aalsmeer veld 2
    25 jan. 09:00RODA '23 Rksv JO8-4 - Legmeervogels JO8-2Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 3.2
    25 jan. 09:00RODA '23 Rksv JO8-7 - Legmeervogels JO8-4Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 3.3
    25 jan. 09:00RODA '23 Rksv JO8-8 - Sporting Martinus JO8-8Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 3.4
    25 jan. 09:00RODA '23 Rksv JO9-11M - Amstelveen/Heemraad JO9-6MSportpark RODA '23 Bovenkerkveld 3.1
    25 jan. 09:00RODA '23 Rksv JO13-3 - Amstelveen/Heemraad JO13-2J.B. (Jasper) van HeusdenSportpark RODA '23 Bovenkerkveld 5
    25 jan. 09:00RODA '23 Rksv JO11-1 - Buitenveldert sc. JO11-1R.A. (Ruben) SuijkSportpark RODA '23 Bovenkerkveld 6
    25 jan. 09:00RODA '23 Rksv MO13-1 - Overbos sv. MO13-4ZELF (Zelf) FluitenSportpark RODA '23 Bovenkerkveld 1
    25 jan. 09:00RODA '23 Rksv MO13-2 - Abcoude fc MO13-1ZELF (Zelf) FluitenSportpark RODA '23 Bovenkerkveld 4
    25 jan. 09:00Hertha JO9-2 - RODA '23 Rksv JO9-9GSportpark MolmhoekVeld 2A(Kunstgras)
    25 jan. 09:00Kolping Boys JO9-1 - RODA '23 Rksv JO9-1Sportpark De Nollenveld 2
    25 jan. 09:00Badhoevedorp sc. JO9-1 - RODA '23 Rksv JO9-5Sportpark Schuilhoeveveld 1 Badhoevedorp
    25 jan. 09:00Geinburgia sv. JO10-1 - RODA '23 Rksv JO10-4Sportpark Bob de Vries - G'nburgiaveld 2
    25 jan. 09:00GeuzenMiddenmeer JO12-4 - RODA '23 Rksv JO12-4Sportpark Voorlandveld 4
    25 jan. 09:45Koninklijke HFC JO8-4 - RODA '23 Rksv JO8-2Sportpark Koninklijke HFCveld 4B
    25 jan. 09:45Amstelveen/Heemraad JO9-1 - RODA '23 Rksv JO9-3Sportpark Sportlaan-Oostveld 1 Amstelveen/Nautilus
    25 jan. 09:45Bloemendaal JO12-2 - RODA '23 Rksv JO12-2Sportpark Bergwegveld 4
    25 jan. 09:45Amstelveen/Heemraad JO10-3 - RODA '23 Rksv JO10-6Sportpark Sportlaan-Oostveld 1 Amstelveen/Nautilus
    25 jan. 10:00RODA '23 Rksv JO9-6 - DIOS sv. JO9-2Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 3.3
    25 jan. 10:00RODA '23 Rksv JO9-4 - Argon JO9-2Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 3.2
    25 jan. 10:00RODA '23 Rksv JO9-2 - Abcoude fc JO9-2Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 3.1
    25 jan. 10:00RODA '23 Rksv JO9-7 - Dijk De asv JO9-4Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 3.4
    25 jan. 10:00Pancratius Rksv JO8-7 - RODA '23 Rksv JO8-6Sportpark Schuilhoeveveld 2 Pancratius
    25 jan. 10:00Hoofddorp s.v. JO13-2 - RODA '23 Rksv JO13-2Sportpark De IJveldenveld 7
    25 jan. 10:00Swift JO11-4 - RODA '23 Rksv JO11-5Sportpark Olympiaplein - Swiftveld 3
    25 jan. 10:00Muiderberg sc. JO11-2 - RODA '23 Rksv JO11-6Sportpark De Negen Morgenveld 1
    25 jan. 10:00AFC IJburg MO11-2 - RODA '23 Rksv MO11-1Sportpark IJburgveld 2
    25 jan. 10:00Brederodes G1 - RODA 23 G1GSportpark Blankensteijnveld 5 Brederodes en Vianen
    25 jan. 10:15VVA/Spartaan JO11-2 - RODA '23 Rksv JO11-3Sportpark Jan van Galen - VVA/Spveld 1
    25 jan. 10:30RODA '23 Rksv JO9-10 - FC Aalsmeer JO9-4Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 6
    25 jan. 10:30RODA '23 Rksv JO14-1 - JSV Nieuwegein JO14-1R.A. (Ruben) SuijkSportpark RODA '23 Bovenkerkveld 1
    25 jan. 10:30RODA '23 Rksv JO12-3 - Buitenveldert sc. JO12-3B.S.M. (Boyd) LieuwSportpark RODA '23 Bovenkerkveld 4A
    25 jan. 10:30RODA '23 Rksv JO12-5 - DSOV JO12-2J.Y. (Jesse) de VriesSportpark RODA '23 Bovenkerkveld 5A
    25 jan. 10:30RODA '23 Rksv JO12-6 - Hoofddorp s.v. JO12-5W.S. (William) LamprechtSportpark RODA '23 Bovenkerkveld 4B
    25 jan. 10:30RODA '23 Rksv JO11-4 - NFC JO11-2A. (Adwik) GoelSportpark RODA '23 Bovenkerkveld 5B
    25 jan. 10:30Ouderkerk sv. JO12-4 - RODA '23 Rksv JO12-7Sportpark Ouderkerkveld 2
    25 jan. 11:00RODA '23 Rksv JO10-1 - AFC JO10-1Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 3.1
    25 jan. 11:00RODA '23 Rksv JO10-5 - SDZ JO10-3Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 3.4
    25 jan. 11:00RODA '23 Rksv JO13-4 - HBC JO13-2J.B. (Jasper) van HeusdenSportpark RODA '23 Bovenkerkveld 2
    25 jan. 11:00RODA '23 Rksv JO10-3 - UNO vv JO10-1Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 3.3
    25 jan. 11:00RODA '23 Rksv JO10-2 - OSC JO10-1Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 3.2
    25 jan. 11:00Legmeervogels JO8-5 - RODA '23 Rksv JO8-3Sportpark Randhoornveld 4
    25 jan. 11:00Legmeervogels JO8-1 - RODA '23 Rksv JO8-1Sportpark Randhoornveld 4
    25 jan. 11:00Legmeervogels JO15-1 - RODA '23 Rksv JO15-1M.C.P. (Matthe) MoschSportpark Randhoornveld 1
    25 jan. 11:30Sporting Martinus MO11-1 - RODA '23 Rksv MO11-2Sportpark Overburgveld 2
    25 jan. 12:00Vlug en Vaardig cvv. 3 - RODA '23 Rksv 4Sportpark Ookmeerveld 2 Vlug en Vaardig
    25 jan. 12:00Amstelveen/Heemraad VR1 - RODA '23 Rksv VR1Sportpark Sportlaan-Oostveld 2 Amstelveen/Nautilus
    25 jan. 12:15RODA '23 Rksv JO17-1 - Haarlem-Kennemerland f.c. JO17-1C.T.J. (Kees) BergSportpark RODA '23 Bovenkerkveld 1
    25 jan. 12:30RODA '23 Rksv 5 - Legmeervogels 5Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 4
    25 jan. 12:30RODA '23 Rksv 6 - Ouderkerk sv. 4Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 3
    25 jan. 12:30RODA '23 Rksv JO17-2 - Legmeervogels JO17-2Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 2
    25 jan. 12:30RODA '23 Rksv MO19-2 - Meervogels 31 MO19-1Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 5
    25 jan. 12:30RODA '23 Rksv JO11-2 - AFC JO11-4J. (Joshua) PaukaleSportpark RODA '23 Bovenkerkveld 6
    25 jan. 13:00Nieuw West United SV JO13-1 - RODA '23 Rksv JO13-1H. (Henk) van BokhovenSportpark De Eendrachtveld 5 Eendracht/AC Adam/Nw West
    25 jan. 13:00Legmeervogels JO13-3 - RODA '23 Rksv JO13-5Sportpark Randhoornveld 3
    25 jan. 13:00HBC MO15-2 - RODA '23 Rksv MO15-1T.A.C. (Thomas) van der MeerSportpark HBC1KG
    25 jan. 13:15DIOS sv. MO15-2 - RODA '23 Rksv MO15-2Sportpark Jan Schramaveld 1
    25 jan. 14:30RODA '23 Rksv 2 - Swift 4Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 2
    25 jan. 14:30RODA '23 Rksv 1 - Meer De sv. 1M. (Mahmood) BakridiSportpark RODA '23 Bovenkerkveld 1
    25 jan. 14:30RODA '23 Rksv 3 - Legmeervogels 4Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 4
    25 jan. 14:30RODA '23 Rksv 35+1 - Real Sranang sv. 35+1Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 5
    25 jan. 14:30RODA '23 Rksv 45+1 - Diemen sv. 45+1Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 3
    25 jan. 14:30Haarlem-Kennemerland f.c. 45+1 - RODA '23 Rksv 45+2Sportpark Haarlem Stadionveld 2
    25 jan. 14:45Houten MO19-1 - RODA '23 Rksv MO19-1Sportpark Oud Wulvenveld 5
    25 jan. 15:00DIOS sv. MO17-1 - RODA '23 Rksv MO17-1Sportpark Jan Schramaveld 1
    26 jan. 09:00Sporting Martinus JO15-4 - RODA '23 Rksv JO15-4Sportpark Overburgveld 2
    26 jan. 10:00RODA '23 Rksv JO14-1 - RKDES JO14-1Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 1
    26 jan. 10:00RODA '23 Rksv JO16-1 - AFC IJburg JO16-2Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 2
    26 jan. 10:00RODA '23 Rksv JO15-1 - AS'80 JO15-1Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 3
    26 jan. 10:00RODA '23 Rksv JO14-3 - Swift JO14-1Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 4
    26 jan. 10:00Diemen sv. JO15-5 - RODA '23 Rksv JO15-3Sportpark Diemen1.
    26 jan. 11:00vv Zwanenburg 2 - RODA '23 Rksv 2M.F. (Martijn) EgnerSportpark Zwanenburgveld 1
    26 jan. 11:00Sporting Martinus JO14-3 - RODA '23 Rksv JO14-2Sportpark Overburgveld 2
    26 jan. 11:30Monnickendam JO19-1 - RODA '23 Rksv JO19-2Sportpark "Markgouw" - MonnickendamKunstgras A
    26 jan. 12:00RODA '23 Rksv 3 - UNO vv 2Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 1
    26 jan. 12:00RODA '23 Rksv JO16-2 - SDZ JO16-3Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 2
    26 jan. 12:00RODA '23 Rksv JO17-1 - Dijk De asv JO17-2Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 3
    26 jan. 12:00RODA '23 Rksv JO15-2 - VVA/Spartaan JO15-1Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 4
    26 jan. 12:00OFC JO19-1 - RODA '23 Rksv JO19-1D.A. (Dick) LyesenSportpark OFCveld 1
    26 jan. 14:00KDO sv 1 - RODA '23 Rksv 1J.M. (Jelle) van HamersveldSportpark KDOveld 1
    26 jan. 14:00KDO sv JO19-2 - RODA '23 Rksv JO19-4Sportpark KDOveld 2
    26 jan. 14:30Koninklijke HFC JO19-1 - RODA '23 Rksv JO19-3S.K.E. (Simon) de VriesSportpark Koninklijke HFCveld 4