De laatste tweets

R.K.S.V. RODA '23

Noorddammerweg 48c
1187 ZT Amstelveen
020 - 6451835
E-mailadressen

Programma voor de periode van: 20 Maart tot en met 26 Maart

Hier onder is het volledige programma te zien voor deze week, per afdeling.

Klik hier voor het programma van volgende week.
Klik hier voor het programma over 2 weken.
Klik op de tijd voor meer informatie.
JO13
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
20-03-2019 RODA JO13-2007-1 - AFC JO13-2 17:30u Veld 4
JO10
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
20-03-2019 RODA JO10-2 - Blauw Wit (W) JO11-2 17:30u Veld 3A
Zaalvoetbal
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
20-03-2019 RODA Zaal 1 - Amstelveen 1 20:10u n.b. M. (Mohamed) Makdan
RODA 45+ (reeks)
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
22-03-2019 RODA 45+3 (reeks) - KDO 45+1 20:00u Veld 3
22-03-2019 WV-HEDW 45+1 - RODA 45+3 (reeks) 20:20u Veld 3
22-03-2019 RODA 45+3 (reeks) - WV-HEDW 45+2 20:40u Veld 3
Zaterdag
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
23-03-2019 RODA Zaterdag 1 - Tos Actief 1 14:30u Veld 1 Gerritsma, I.
23-03-2019 RODA Zaterdag 2 - Sporting Martinus 2 14:30u Veld 2
23-03-2019 RODA Zaterdag 3 - Abcoude 2 12:30u Veld 2 René Wesseling
23-03-2019 DEVO'58 4 - RODA Zaterdag 5 12:30u Veld 1
Veteranen
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
23-03-2019 VVGA 35+1 - RODA 35+1 14:30u Veld 1
23-03-2019 Buiksloot 45+1 - RODA 45+1 14:30u n.b.
23-03-2019 RODA 45+2 - HBC 45+1 14:30u Veld 3 Marcel v. Bennekom
JO19
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
23-03-2019 Roda 46 JO19-1 - RODA JO19-1 (za) 15:00u Veld 2
JO17
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
23-03-2019 Sporting Martinus JO17-1 - RODA JO17-1 (za) 12:00u Veld 1
23-03-2019 RODA JO17-2 (za) - Hercules Zaandam sc JO17-1 12:30u Veld 3 Groenewegen, M.S.
JO15
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
23-03-2019 SDZ JO15-1 - RODA JO15-1 (za) 12:00u n.b.
JO14
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
23-03-2019 RODA JO14-1 (za) - Robinhood s.v. JO14-1 11:00u Veld 2 Ruben Suijk 2x
JO13
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
23-03-2019 RODA JO13-1 - Sporting Martinus JO13-1 12:30u Veld 1 Jensch, R.
23-03-2019 RODA JO13-2 - RKAVIC JO13-2 10:45u Veld 1 Barry Boskemper 2x
23-03-2019 Hertha JO13-3 - RODA JO13-3 11:45u Veld 2
23-03-2019 RODA JO13-2007-1 - Hillegom sv JO13-2007-1 09:00u Veld 1 Stijn v/d Wielen
23-03-2019 HBC JO13-3 - RODA JO13-4 13:00u Veld 5
JO12
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
23-03-2019 RODA JO12-1 - ODIN 59 JO12-1 10:30u Veld 4A Oscar v/d Helder 2x
23-03-2019 RODA JO12-2 - SDW JO12-1 12:30u Veld 6 Martin Sijdzes 2x
23-03-2019 RODA JO12-3 - Pancratius JO12-2 10:30u Veld 6 Kirill Shmatov 2x
23-03-2019 DCG JO12-3 - RODA JO12-4 11:30u Veld 2
23-03-2019 HBC JO12-4 - RODA JO12-5 08:30u Veld 3
23-03-2019 Kon. HFC JO12-7 - RODA JO12-6 08:35u Veld 5
JO11
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
23-03-2019 RODA JO11-1 - Ouderkerk JO11-1 09:00u Veld 6 Barry Boskemper 2x
23-03-2019 RODA JO11-2 - Sporting Martinus JO11-3 09:00u Veld 5A Ruben Suijk 2x
23-03-2019 RODA JO11-3 - Kon. HFC JO11-3 09:00u Veld 5B Jasper van Heusden
23-03-2019 RODA JO11-4 - Sporting Martinus JO11-4 10:30u Veld 5A Martin Sijdzes 2x
23-03-2019 RODA JO11-5 - KDO JO11-2 10:30u Veld 5B Kirill Shmatov 2x
23-03-2019 HSV'69 JO11-1 - RODA JO11-6 10:00u Veld 3
23-03-2019 Buitenveldert JO11-5 - RODA JO11-7 11:30u Veld 3
JO10
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
23-03-2019 RODA JO10-1 - RAP JO10-1 11:00u Veld 3.1
23-03-2019 RODA JO10-2 - Swift JO10-1 11:00u Veld 3.2
23-03-2019 RODA JO10-3 - RKAVIC JO10-1 11:00u Veld 3.1
23-03-2019 RODA JO10-4 - Overbos JO10-6 11:00u Veld 3.3
23-03-2019 Arsenal ASV JO10-1 - RODA JO10-6 08:30u Veld 1
23-03-2019 Pancratius JO10-8 - RODA JO10-7 11:00u Veld 2
23-03-2019 Badhoevedorp JO10-2 - RODA JO10-8 10:30u Veld 3
JO9
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
23-03-2019 RODA JO9-1 - Laren 99 JO9-1 10:00u Veld 3.2
23-03-2019 RODA JO9-2 - Waterwijk JO9-7 10:00u Veld 3.4
23-03-2019 RODA JO9-3 - AFC JO9-4 10:00u Veld 3.1
23-03-2019 RODA JO9-4 - Nieuw West United SV JO9-4 10:00u Veld 3.3
23-03-2019 RODA JO9-5 - AFC JO9-3 10:20u Veld 4A
23-03-2019 Badhoevedorp JO9-1 - RODA JO9-6 09:00u Veld 1
23-03-2019 SDW JO9-1 - RODA JO9-7 09:45u Veld 2
23-03-2019 FC Aalsmeer JO9-4 - RODA JO9-8 08:45u Veld 2
JO8
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
23-03-2019 RODA JO8-1 - AFC JO8-1 09:00u Veld 3.2
23-03-2019 RODA JO8-2 - Pancratius JO8-2 09:00u Veld 3.3
23-03-2019 RODA JO8-3 - FC Aalsmeer JO8-2 09:00u Veld 3.1
23-03-2019 RODA JO8-4 - Meer de JO8-1 09:00u Veld 3.4
23-03-2019 Sporting Martinus JO8-8 - RODA JO8-5 08:30u Veld 2
23-03-2019 UNO vv JO8-1 - RODA JO8-6 10:30u n.b.
23-03-2019 Sporting Martinus JO8-10 - RODA JO8-7 10:30u Veld 2
MO19
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
23-03-2019 RODA MO19-1 - Waterwijk MO19-1 15:00u Veld 5
23-03-2019 GeuzenM'meer MO19-1 - RODA MO19-2 11:15u Veld 1
23-03-2019 BVV 31 MO19-1 - RODA MO19-3 11:45u Veld 3
MO17
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
23-03-2019 RODA MO17-1 - DIOS MO17-1 12:00u Veld 4 Allessandro
MO15
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
23-03-2019 RODA MO15-1 - Diemen MO15-1 12:00u Veld 5
MO13
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
23-03-2019 RODA MO13-1 - Amstelveen MO13-1 09:00u Veld 4 Oscar v/d Helder 2x
23-03-2019 BSM MO13-1 - RODA MO13-2 10:15u Veld 1
MO11
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
23-03-2019 Alliance 22 MO11-2 - RODA MO11-1 12:45u Veld 3
MO9
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
23-03-2019 Buitenveldert JO9-6M - RODA JO9-9M 11:30u Veld 4
MO8
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
23-03-2019 AFC JO8-4 - RODA JO8-8G 08:30u Veld 4
Vrouwen
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
23-03-2019 RODA Vrouwen 1 - Blauw Wit (W) VR1 15:00u Veld 4 René Wesseling
Zondag
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
24-03-2019 RODA Zondag 1 - Pancratius 1 14:00u Veld 1 Adams, L.
24-03-2019 RODA Zondag 2 - Pancratius 2 11:00u Veld 1 Zuidam, R.A.L.
24-03-2019 RAP 3 - RODA Zondag 3 12:00u Veld 2
JO19
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
24-03-2019 RODA JO19-1 (zo) - Forza Almere JO19-1 12:00u Veld 2 Boelé, L.A.
24-03-2019 Buitenboys JO19-3 - RODA JO19-2 15:15u Veld 2
24-03-2019 RODA JO19-3 - Hillegom sv JO19-2 12:00u Veld 5 Jos v.d. Horst
24-03-2019 RODA JO19-4 - Hillegom sv JO19-3 12:00u Veld 3 Marco Moleman
JO17
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
24-03-2019 Swift JO17-2 - RODA JO17-1 (zo) 16:00u Veld 2
24-03-2019 AFC IJburg JO16-1 - RODA JO17-2 (zo) 11:30u Veld 1
24-03-2019 RKDES JO17-2 - RODA JO17-3 10:00u Veld 1
24-03-2019 RODA JO17-4 - AS 80 JO17-3 14:30u Veld 2 Dirk Thijs
24-03-2019 RODA JO17-5 - Kon. HFC JO17-6 10:00u Veld 4 Chris Schut
JO15
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
24-03-2019 RODA JO15-1 (zo) - Arsenal ASV JO15-1 10:00u Veld 2 Marcel v. Bennekom
24-03-2019 KDO JO15-2 - RODA JO15-2 09:30u Veld 2
24-03-2019 RODA JO15-3 - KDO JO15-3 10:00u Veld 3 Erik Boerée
24-03-2019 AS 80 JO15-3 - RODA JO15-5 09:00u Veld 4
24-03-2019 RODA JO15-7 - Waterwijk JO15-3 10:00u Veld 5 René Wesseling
JO14
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
24-03-2019 Ouderkerk JO14-2 - RODA JO14-1 (zo) 10:00u Veld 3
Zoeken binnen de website
Vul hieronder uw zoekopdracht in.
 
 
 
Datum: Afgelastingen zondag 17 maart
 
Veld: Afgelast: Schaduw:
Veld 1: Nee Nee
Veld 2: Nee Nee
Veld 3: Ja Ja
Veld 3A: Ja Ja
Veld 3B: Ja Ja
Veld 3.1: Ja Ja
Veld 3.2: Ja Ja
Veld 3.3: Ja Ja
Veld 3.4: Ja Ja
Veld 4: Ja Ja
Veld 4A: Ja Ja
Veld 4B: Ja Ja
Veld 5: Ja Ja
Veld 5A: Ja Ja
Veld 5B: Ja Ja
Veld 6: Nee Nee
Veld 6.1: Nee Nee
Veld 6.2: Nee Nee
 
Algehele afgelasting: cat. A: Nee         cat. B: Nee
 
 
 
Bekijk gehele programma >>
Klik op de tijd voor meer informatie.
 
Datum Wedstrijd Tijd
20 ma. RODA JO13-2007-1 - AFC JO13-2 17:30u
20 ma. RODA Zaal 1 - Amstelveen 1 20:10u
20 ma. RODA JO10-2 - Blauw Wit (W) JO11-2 17:30u
22 ma. RODA 45+3 (reeks) - KDO 45+1 20:00u
22 ma. WV-HEDW 45+1 - RODA 45+3 (reeks) 20:20u
Inschrijven voor de nieuwsbrief

Klik hier om u in te schrijven voor de nieuwsbrief.

 
 
 
 
Hier adverteren?