De laatste tweets

R.K.S.V. RODA '23

Noorddammerweg 48c
1187 ZT Amstelveen
020 - 6451835
E-mailadressen

RODA MO19-1

Seizoen 2018 - 2019

Deborah van Ark
Evaline Bosch
Bibi Bosman
Hanne Brouwer
Anne-Britt Bruning
Davina van Daal
Richelle Dijkman
Arla van der Ende
Jennifer Falkenstein
Sophie Mijnen
Rachel Mönnich
Myrthe Spoelman
Chaline Sprangers
Annabel Trauschke
Kyra Trauschke

Leiders / trainers: Peter Trauschke / Riccardo Bosman
 

Trainingstijden voorlopig
maandag: 20.00 uur - 21.00 uur op veld 6
donderdag: 20.00 uur - 21.00 uur op veld 6

http://www.roda23.nl/Uploaded_files/Zelf/Organisatie/tc-18-19-trainingsschema-roda-23-versie-002-29-08-18-3ef338.dd2599.pdf

 

Contact met wedstrijdsecretaris Hans Mommer

 
We spelen in de 1e klasse 1 (competitie):

Alliance '22 MO19-1   (Haarlem)
Sporting Andijk MO19-1
De Blokkers MO19-1
Foresters MO19-1 (Heiloo)
HBC MO19-1   (Heemstede)
De Kennemers MO19-1   (Beverwijk)
OFC MO19-1   (Oostzaan)
Purmerend MO19-1
RODA '23 MO19-1
FC Uitgeest MO19-1
WBSV MO19-1   (Westbeemster)
 
 
Bekerpoule:
 
Houten MO19-12 
DESTO MO19-1   (Vleuten)
Lopik MO19-1
RODA '23 MO19-1

 
 
 

 

 

 

 

 

Klik hier om naar de website van de KNVB te gaan.

Mededelingen

 

zaterdag 22 september 2018
Alliance '22 MO19-1   -   RODA '23 MO19-1
Verzamelen: 15.30 uur
Aanvang wedstrijd: 16.15 uur
Veld 1

zaterdag 29 september 2018
RODA '23 MO19-1   -   Sporting Andijk MO19-1
Verzamelen: 14.15 uur
Aanvang wedstrijd: 15.00 uur
Veld 5

zaterdag 6 oktober 2018
geen wedstrijd

zaterdag 13 oktober 2018
Purmerend MO19-1   -   RODA '23 MO19-1
Verzamelen: 11.30 uur
Aanvang wedstrijd: 12.15 uur
Veld 2

zaterdag 20 oktober 2018
geen wedstrijd

zaterdag 27 oktober 2018
RODA '23 MO19-1   -   De Kennemers MO19-1
Verzamelen: 13.45 uur
Aanvang wedstrijd: 14.30 uur
Veld 5

zaterdag 3 november 2018
De Blokkers MO19-1   -   RODA '23 MO19'1
Verzamelen: 10.45 uur
Aanvang wedstrijd: 11.30 uur
Veld 2

zaterdag 10 november 2018
HBC MO19-1   -   RODA '23 MO19-1
Verzamelen: 14.15 uur
Aanvang wedstrijd: 15.00 uur
Veld 4

zaterdag 17 november 2018
RODA '23 MO19-1   -   WBSV MO19-1
Verzamelen: 13:45 uur
Aanvang wedstrijd: 14.30 uur
Veld 2

zaterdag 24 november 2018
De Foresters MO19-1   -   RODA '23 MO19-1
Verzamelen: 15.30 uur
Aanvang wedstrijd: 16.15 uur
Veld 4

zaterdag 1 december 2018
RODA '23 MO19-1   -   FC Uitgeest MO19-1
Verzamelen: 13.30 uur
Aanvang wedstrijd: 14.15 uur
Veld 5

zaterdag 8 december 2018
OFC MO19-1   -   RODA '23 MO19-1
Verzamelen: 13.45 uur
Aanvang wedstrijd: 14.30 uur
Veld 3

 

 

 

 

Laatste wedstrijd verslag

 
 
 
Datum: donderdag 6 september
 
Veld: Afgelast: Schaduw:
Veld 1: Nee Nee
Veld 2: Nee Nee
Veld 3: Ja Nee
Veld 3A: Ja Nee
Veld 3B: Ja Nee
Veld 3.1: Nee Nee
Veld 3.2: Nee Nee
Veld 3.3: Nee Nee
Veld 3.4: Nee Nee
Veld 4: Ja Nee
Veld 4A: Ja Nee
Veld 4B: Ja Nee
Veld 5: Ja Nee
Veld 5A: Ja Nee
Veld 5B: Ja Nee
Veld 6: Nee Nee
Veld 6.1: Nee Nee
Veld 6.2: Nee Nee
 
Algehele afgelasting: cat. A: Nee         cat. B: Nee
 
 
 
Bekijk gehele programma >>
Klik op de tijd voor meer informatie.
 
Datum Wedstrijd Tijd
22 sept. Alliance 22 MO19-1 - RODA MO19-1 16:15u
 
 
 
 
Hier adverteren?